Honda VTX 1300 (2005)

Vlastník kokodyl
Vloženo 24.11.2012
Aktualizováno 30.4.2014

Ideální kámoška… Po čtyřech sezónách jsem čím dál raději, že ji mám.

Motorka koupena od FIRMA:CC moto (Plzeň 26) - OK

První dojmy - VTXku jsem koupil na jaře 2009. Super zvuk, pěkný zátah. Bohužel sjeté gumy a tím opatrná jízda nejen na kruháčích:o). Hned nové gumy a hned to bylo OK. Plně vychutnávat jsem si jí začal už v průběhu první sezóny.

Motorku bych doporučil pro - Pro chlapy, kteří se už za ničím nehoní a vědí své. Pro užívače života..

Doplňky na motorce - Padáky, boční a zadní kufry, Kuryakyn sání, spec. výfuky a dost dalšího, viz fota..

Ideální stroj nejen na pročištění hlavy. Rád na ní jen tak sednu a když mám náladu, není problém dát 400-500 km za den. Zadek mě nebolí, ženu po 150 km ano. Není tlustá:o). Respektuju délku VTX, její váhu a nikdy jsem tak neměl problém, že by se chovala nepředvídatelně. Na svou kategorii sedí jistě, nejlépe se cítí v delších táhlých zatáčkách, na dobrém asfaltu. Když je třeba vzít za plyn, zvládá svojí váhu velmi dobře. Rozdíl v sólo jízdě a jízdě se spolujezdcem moc nevnímám, motor to bere bez problémů. Přední vidle je na tom hůř, to je asi tak jediné, co na horším povrchu občas vnímám. Spotřebu mám mezi 4,8 - 5,5 l. Koupil jsem ji už docela slušně vybavenou, investoval jsem jen do většího kufru, na dálkách ve dvou je to k nezaplacení.

Tak 29.4.2014 šla má oblíbená VTX k novému sympatickému majiteli. Doufám, že u něj bude v dobrých rukou a přinese mu hodně radosti. A já načas zkusím změnu - jiný typ motorky. Zatím jsem mezi několika kupkama sena..:o)

čert129
čert129 napsal 15.04.14 v 19:46

krásné stroj hodně šťastných km. a pohodu na cestách 10b.

zipicek.1921
zipicek.1921 napsal 23.02.13 v 12:34 10b.

nezbývá než s tebou souhlasit moc pěknej stro jsem taky spokojen

Raduzzo
Raduzzo napsal 07.01.13 v 18:11

krasavice za 10b

Vycho
Vycho napsal 06.12.12 v 19:53 10b.

pekelný stroj

Bobo1300VTX
Bobo1300VTX napsal 06.12.12 v 12:46 10b.

skvělý stroj perfektní volba