Suzuki XF 650 Freewind (1998)

Vlastník Matlocha
Vloženo 22.11.2012
Aktualizováno 22.11.2012

krásná a zachovalá motorka s malým počtem ujetých km

Motorka koupena od jiný prodejce

První dojmy - první dojmy z jízdy jsem měl perfektní motorka mi okamžitě sedla do ruky a okamžitě jsem věděl že musí být moje :-) překvapila mě svojí váhou a pružností ! :-)

Motorku bych doporučil pro - začínajícím motorkářům

Doplňky na motorce - Padáky , Blastry

Motorku jsem si oblíbil hned při první jízdě zaujalo mě že i když je to jednoválec motor takřka skoro nevybruje !!! což jsem si myslel že jednobuch bude je pravda že při nižších otáčkách je slyšet a cejtit vibrace ale nejni to nic hrozného je to lehká motorka a pro začínající jezdce jako jsem já uplně ideální ! A na cesty jako máme u nás v ČR se nejvíce hodí ! Nejni to žádný rychlík maximálka asi tak 160 ale motor má dobrý odpych i při plném zatížení jede pěkně ! v kuse jsem s ní najel nejvíce asi 500 km a můžu říct že jsem nebyl nějak extra rozlámanej jako ostatní kamaradi na banditu a hornetu

Matlocha
Matlocha napsal 26.11.12 v 00:29

děkuju vám chlapy snad mi bude dlouho složit nehodlám jí prodávat vim že kdybych měl něco silnějšího složil bych to tahle motorka je nejideálnější a navíc fakt mazlík

Sema
Sema napsal 22.11.12 v 21:20

Zajímavá a podle mého povedená motorka

Milan1963
Milan1963 napsal 22.11.12 v 10:35 10b.

Freewind je obecně povedená motorka. Atˇ jezdí ku tvé spokojenosti!

istonbike
istonbike napsal 22.11.12 v 10:11 10b.

Nádherný "Volný Vítr" v bezva barevné kombinaci byl to první Japonec na kterým jsem po 20ti létech seděl máš to za 10b s přáním super kilometrů v sedle i stupačkách