Honda CBR 600RR (2004)

Vlastník katrin
Vloženo 20.11.2012
Aktualizováno 11.7.2019

Tak jsem Yamahu XJ6 prodala jedný fajn holčině a začala hledat jinýho mazla...Zkoušela jsem Suzu,kawu ale nejlíp mi sedla honda,tak jsem se zaměřila jen na Hondy až jsem narazila od známého na Hondu CBR600RR :)

První dojmy - Padla mi hned do ruky,i když jsem zvykla na naháče tak mi sedla...

Doplňky na motorce - Led blinkry,mini držák spz.laděný výfuk,power-comandr a další doplńky jako barevný šroubky atd..

Včera jsem si ji přivezla domů sice jsem mrzla a necítila jsem ruce,ale bylo to super :) Už se těším na jaro až zjistím co na ni dokážu a jak nám to spolu půjde...Honda mi sedla ze všech motorek ('silničních) nejlíp má dobrej posed a je dobře ovladatelná.
Více info,zkušeností a co se mi na moto líbí a nelíbí napíšu až bude sezona...UŽ ABY BYLA!!! :))

Hyundai
Hyundai napsal 07.11.14 v 17:28

BLAHOPREJI MNOHO STASTNYCH KILAKU AT TI MOTORKA PRINASI JENOM RADOST MAM ZNAME PO CELE CR TAK KDYZ BUDES NECO SHANET OZVI SE ODKUD JSI JA JSEM Z MIKULASOVIC JEZDIM CASTO PEKELNE DOLY MEJ SEJ JIRKA

čert129
čert129 napsal 31.10.14 v 19:38

Moc Ti to pasuje přeji Ti hodně šťastných km. a pohodu na cestách jasných 10 b. pěkná kombinace

Bednas
Bednas napsal 29.08.14 v 09:07 10b.

CharlitoCZ
CharlitoCZ napsal 11.06.14 v 22:51