KTM EXC 520 (2001)

Vlastník Záchvatík
Vloženo 15.11.2012
Aktualizováno 15.11.2012

Yamaha WR 400F: důvod neuveden

První dojmy - Je to neskutečně perfektní motorka. Jede jako kráva, ale dá se s ní jet pěkně plynule, snadno dávkovatelný plyn. Na zadní to jde i na 4ku. Spodek to má slušnej, ale když se vytočí je to peklo. Podvozek a pérování taky uplně super, skoky bomba.

Po ruzných tupých endurech jako 2x KLR, XT600 ( tu mám pořád, bezva nezničitelnej stroj, jen moc těžkopádnej ) jsem si bohužel naběhl do Husqvarny WR250, První jízdu se mi kousla, tak investice 8000,-. Vydržela cca 15mth a motor šel znovu srát.

Před měsícem jsem si udělal radost a koupil EXC 520. Před tím jsem hodně četl, jak tady, tak na offmoto. Vždy jsem chtěl koupit Yamahu WR400-450. O EXC se píše, že když se jí dostává správné údržby, tak je to držák. Nyní jsem rád, že jsem jí koupil. Po koupi jsem měl možnost porovnání právě s WR400 a je to neskutečnej rozdíl. Jak ve výkonu, tak podvozku, ovládání a snad i hmotnosti.

Dojmy.

Jsem za ní hrozně rád a vždy se těším až vyjedu. Jen škoda toho počasí, že není jaro a léto před námi ...

Záchvatík
Záchvatík napsal 04.09.15 v 11:46

520 vystřídala 525, člověk stárne, síly ubývají. 525 má hladší chod, není tak dramatická, jede o malinko méně ...

E-34
E-34 napsal 11.10.14 v 09:37 10b.

kočka