Moto Guzzi California Classic (1995)

Vlastník Pietro-guzzi
Vloženo 11.11.2012
Aktualizováno 27.4.2015

Vloženo: 17.04.2014, Uskutečněno: 17.04.2014, Zhlédnuto: 32x

Pár postřehů a fotek z loňského sletu Guzzin v Anníně u Průchy. Počasí nebylo nic moc ale přesto se guzziny sletěly nejen od nás , ale i z Německa, Itálie, Maďarska, Rakouska. V sobotu jsme zaplnili náměstí v Sušici a pod vedením c.k. Průchy na jeho peklo stroji ve válečných barvách, byla uskutečněna krátká vyjížďka po okolí. Pak následoval návrat do kempu a za doprovodu kapely Staří psi rachot až do brzkých ranních hodin. Čistokrevný slet, letos jedeme určitě zase.

shumi-p (0) napsal 02.06.2014 v 21:58

super foto,a dokonce i nahoře bez

• Čumák Aláá V11

Bylo třeba změnit image. Doma se mi povalovala maska aláá V11 B-) tak jsem jí nechal nalakovat do válečných barev a implantoval jsem jí na kačenku. K tomu nížší řidítka ať je to víc do sportovna :-$ a je z ní taková V1

Vloženo: 27.04.2015
    Uskutečněno: 27.04.2015
  • Jizerky a Ještěd.

V té naší malé zemičce je spoustu krásných míst, a třeba do Jizerek a okolí se rádi vracíme. Jelikož se nemusíme nikomu o nic dovolovat, tak prostě když je počasí, jedeme na pár dnů někam ... no prostě někam . Ideální j

Typ: Dovolená
    Vloženo: 20.01.2015
    Uskutečněno: 20.01.2015
  • Nová světla

Kačenka dostala nová homologovaná přídavná světla. B-) . Jak říká moje žena- bylo životně důležité- je tam mít . Důvod byl nasnadě- je potřeba aby nás viděli, plechovkáři, traktoristi, kombajnéři' piloti letadel, chodc

Vloženo: 08.03.2013
    Uskutečněno: 08.03.2013