Kawasaki Z 750 (2004)

Vlastník milanisko
Vloženo 10.11.2012
Aktualizováno 12.6.2014

Pořízena červená kráska. Krásný naked, jízda v pohodě.

První dojmy - První dojmy? Asi tak nějak co jsem si představoval. Dobrý posed, trochu fouká, ale je to motorka. Krásný vzhled a pár věcí, které dělají tuto červenou berunu troch zvláštní. Laďák Ixil dual vytažený pod sedlo, KN, led blinkry, klín pod motorem.

Motorku bych doporučil pro - Tomu, komu se líbí...

Doplňky na motorce - Výfuk vytažen pod sedlo a rozdělen do dvou koncovek, KN, LED blinkry, zrcátka Barracuda, alarm, červený řetěz, páčky, nosič na kufr, proužky na kolech, kryty chladiče, držák SPZ, klín pod motorem, modré žárovky.

Zkušeností zatím jen málo, protože počasí je proti. Zatím najeto jen asi 300 km a začínám proklínat zimu. Je to už druhá motorka, kterou jsem koupil na podzim...
Motor má slušný zátah už od nízkých otáček, brzdy vcelku v pohodě, ovládá se i přes svoji váhu opravdu dobře. Při jízdě s batůžkem při brzdění jde trochu o koule, ale aspoň nějaké vzrůšo. Více asi až na jaře.
Uběhl rok, najeto 10 000 km. Dnes výměna pneu, řetězovky a za celý rok žádný problém. Jízda na této motorce je naprosto v pohodě, dá se jet jen tak na kochačku a stačí zatáhnout a ono to jede. Motor jede slušně od spodu a nechá se taky pěkně vytočit. Brzdy tak akorát, jen se zadní opatrně - snadno blokuje. Podvozek trochu v zatáčce při nerovnostech se ozve, ale chce to zkoušet s nastavením a foukáním pneu. Ovládá se výborně a když se zvykne na váhu motorky, tak je to hračka. Spolujezdec si stěžuje, že nemá madla na držení, ale zatím vždy dojela se mnou domů, tak nemůžu posoudit. Úložný prostor na lékarničku, trochu nářadí, doklady. Spotřeba je asi taková jakou si navolíme stylem jízdy, ale v průměru kolem 6 L. Servis jsem navštívil dnes poprvé, ale bylo to jen přezutí a výměna řetězovky. Dělali to ve firmě Triskel Břeclav a tímto musím servis zmíněné firmy pochválit. Práce perfektně provedená, za dobrý peníz a rychle. Pneu Metzeler Z8 a řetězovka RK s červeným řetězem... Kawa se cítí nejlépe na suché a kvalitní silnici, ale která motorka tyto podmínky nemá ráda. Zatím po roční zkušenosti s motkou: naprostá spokojenost, je to povedená motorka a s doplňkama a úpravama asi ojedinělá u nás.
Včera 11.6.2014 červená kráska prodaná. Ať novému majiteli slouží dobře tak jako mě.

korrzar
korrzar napsal 27.04.14 v 21:01

Díky za komentář, tvůj naháč je good a ta červená mu sekne

Lubos92
Lubos92 napsal 16.01.14 v 22:15

Ahoj; pěkná . Svojí motorce taky říkám Červená kráska .

lukasg
lukasg napsal 18.09.13 v 13:22 10b.

rybíz5
rybíz5 napsal 13.09.13 v 22:02

Díky No tak ta tvoje je opravdu moc pěkná Ty výfuky a lízátko dole,super super

Fox_cz
Fox_cz napsal 19.08.13 v 17:45

Tývole :) Tvůj stroj nemá absolutně žádnou chybu! Bomba!

Přemýšlel jsem, jestli dát do budoucna laďáky, ale zatím ponechám origo, je to tiché a to se mi líbí. Nadruhou stranu laďáček je laďáček :)