BMW R 1200 C (2002)

Vlastník Lada-Perak
Vloženo 9.11.2012
Aktualizováno 12.11.2012

zamiloval jsem se do ní, je to krasavice kluci němečtí se nemají za co stydět skvěle padne do ruky, při dlouhých cestách pohodlná, jen Alpské vracečky nejsou moc v oblibě

Harley Davidson V-Rod VRSCF Muscle: prodejce mi ji mepujcil na svezeni jen na prodejne

První dojmy - Na začátku trochu šok, 20 let jsem na tom neseděl poslední byla Jawa 350, ale tahle je skvělá na cestách i necestách, po prvních kilometrech došlo na dodělávky a drobné úpravy,

Dlouho jsem toužil po HD-cku, ale ted jsem rád že mam Báwo, koupil jsem ji v CR v roce 2004 měla namotáno 4000km je skvělá na cestách i necestách, projeli jsme kus Evropy a skoro celou CR a SR, natočeno 51000km, po zkušenostech se servisem v Čechách jsem začal jezdit do Vídně, a máme z toho vždy hezký výlet, cenově přijatelné a ty zkušenosti jim nikdo nevezme. je postavena jako jednosedadlova, ale v nouzi nejvyšší jsme jeli už i dva a v pohodě. Samo že jen na dojetí, na dlouhé cety to není stavěné pro dva.
Casem budu doplňovat

Montauk
Montauk napsal 23.09.15 v 06:46 10b.

Independence mě taky vždycky moc lákal, ale u nás není moc k sehnání. Takže za mě 10b a ať ještě hodně dlouho slouží

Špóna297
Špóna297 napsal 27.12.14 v 21:00 10b.

zajímavost ! tak spoustu zážitků v sedle bez nehod!

Zdeněkhr
Zdeněkhr napsal 27.12.14 v 14:34 10b.

I když tato značka mi nic moc neříká je jistě moc dobrý stroj. Hodnotím jen to co se mi líbí a tak za 10 b.

Dodo7
Dodo7 napsal 15.11.12 v 21:43 10b.

Jeden ze strojů, který mě donutí zastavit a čučet, i když spěchám Ať dělá radost! Za 10.

Tonďas
Tonďas napsal 11.11.12 v 21:38 10b.

Paráda