BMW R 1200 C (1999)

Vlastník Shadowfax
Vloženo 19.2.2008
Aktualizováno 3.3.2020

Brumla můj motocyklový sen někomu se to líbí a někomu zase ne je to věc názoru.Jak už napsal můj kámoš "objem ničím nenahradíš".Po mnoha(2)kompromisech jsem zvolil pořádnej německej eintopf.A spokojenost je veliká.Prostě to pořád jede,jede a jede

Motorka koupena od FIRMA:Automotospeed (Češnovice)

První dojmy - Skvělý stroj spolehlivý pohodlný ...prostě bezva mašina

Motorku bych doporučil pro - Jen pro zkušeného vybouřeného jezdce.

Doplňky na motorce - Padací rámy hepco&becker,zadní sedlo,zvýšená zadní opěrka.

Vyhřívání rukojetí je moc fajn hlavně po ránu nebo při zimní vyjížďce.
Jedinou vadou na kráse dá-li se to tak říct je cena jak motorek tak dílů a servisních prací který se musí dělat autorizovaných servisech.Ale za to se odvděčí germánskou spolehlivostí.Jo a kamkoliv s tím přijedeš každej si tě všimne je to prostě raritka.Můj moto sen se stal skutečností.
Pokud jde o náhradní díly a doplňky:
Zjistil jsem že když potřebuju koupit nějaký díly tak se vyplatí zajet třeba do Rakouska nebo Deutschlandu.například nabíjecí adaptér na baterku mě vyšel na 100 EUR což bylo výrazně levněší než nákup u nás.Ale pravda je že pokud to nepoložíte tak ty díly potřebovat fakt nebudete.Můj stroj je dovoz z Reichu nalítáno měl 35000 ale je jak nový.Jinak do 140 000 jsou servisní prohlídky u BMW napsaný v knížce to mluví samo za sebe.Mám ho od dubna už rok a spokojenost maximální.Zatím jen leju benzín a jezdím.

Jinak
Nejlepší servis na jihu čech pro BMW je Čadek Strakonice ten jediný například umí nastavit na tomto typu ABS. Všude jinde po výměně destiček chtěli měnit i jednotku (Prý je vadná), ale ve skutečnosti je pouze nutno po výměně destiček VŽDY !!! předepsaným postupem odvzdušnit brzdovou soustavu . Do servisu BMW nevozte tam jsou pouze měniči dílů nikoliv servismani. Tento člověk umí nastavit cokoliv a za rozumné peníze.

me2d78
me2d78 napsal 17.02.12 v 21:32

mě se líbí, skvělá volba...10b...

Sydney
Sydney napsal 27.02.08 v 10:47

Víc než dobrá volba,tohle je nadčasák a napořád . Jak se říká boxer je dělník kterej jede i bez oleje. Ať ti to boxuje

pypypuncochata
pypypuncochata napsal 26.02.08 v 09:32

Zdravím a děkuji tvůj krasavec prostě nemá chybu tady se dá jen chválit Prostě nádhera přeji pohodu v sedle a hodně sluníčka

Víťan
Víťan napsal 24.02.08 v 20:52

Móc pěkný stroj. Doufám, že jednou bude i u mne něco takového. Ať ti jezdí.

Trgec
Trgec napsal 23.02.08 v 00:26

Stroj kterej upoutá měl jsem taky zájem, kámoš ho položil a nabídka 120 000 rok 1998 ale ručka, víko válce, budík, blinkr, atd a nezastavil jsem se na 180000 tak nevím libí se mi ale tak hlavně opatrně a šťastnou cestu