BMW R 1200 C (1999)

Vlastník Shadowfax
Vloženo 19.2.2008
Aktualizováno 28.1.2013

Brumla můj motocyklový sen někomu se to líbí a někomu zase ne je to věc názoru.Jak už napsal můj kámoš "objem ničím nenahradíš".Po mnoha(2)kompromisech jsem zvolil pořádnej německej eintopf.A spokojenost je veliká.Prostě to pořád jede,jede a jede

První dojmy - Skvělý stroj spolehlivý pohodlný ...prostě bezva mašina

Motorku bych doporučil pro - Jen pro zkušeného vybouřeného jezdce.

Vyhřívání rukojetí je moc fajn hlavně po ránu nebo při zimní vyjížďce.
Jedinou vadou na kráse dá-li se to tak říct je cena jak motorek tak dílů a servisních prací který se musí dělat autorizovaných servisech.Ale za to se odvděčí germánskou spolehlivostí.Jo a kamkoliv s tím přijedeš každej si tě všimne je to prostě raritka.Můj moto sen se stal skutečností.
Pokud jde o náhradní díly a doplňky:
Zjistil jsem že když potřebuju koupit nějaký díly tak se vyplatí zajet třeba do Rakouska nebo Deutschlandu.například nabíjecí adaptér na baterku mě vyšel na 100 EUR což bylo výrazně levněší než nákup u nás.Ale pravda je že pokud to nepoložíte tak ty díly potřebovat fakt nebudete.Můj stroj je dovoz z Reichu nalítáno měl 35000 ale je jak nový.Jinak do 140 000 jsou servisní prohlídky u BMW napsaný v knížce to mluví samo za sebe.Mám ho od dubna už rok a spokojenost maximální.Zatím jen leju benzín a jezdím.

me2d78
me2d78 napsal 17.02.12 v 21:32

mě se líbí, skvělá volba...10b...

Sydney
Sydney napsal 27.02.08 v 10:47

Víc než dobrá volba,tohle je nadčasák a napořád . Jak se říká boxer je dělník kterej jede i bez oleje. Ať ti to boxuje

pypypuncochata
pypypuncochata napsal 26.02.08 v 09:32

Zdravím a děkuji tvůj krasavec prostě nemá chybu tady se dá jen chválit Prostě nádhera přeji pohodu v sedle a hodně sluníčka