Simson S 51 Enduro (1984)

Vlastník Kraky470
Vloženo 22.10.2012
Aktualizováno 21.4.2013

Simson S51 enduro 6V, (stříbrné barvy) - Topová padesátka.

První dojmy - První dojmy z jízdy byly kladné a kladné stále jsou , motorku si nemůžu vynachválit. Líbí se mi nízká hmotnost a tim pádem je lepší manévrovatelnost mezi auty. Dále jsem spokojen i s výkonem u této motorky, protože je na 50ccm dost slušný, ale s postupem času roste i chuť na to okusit něco silnějšího.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodná nejen pro začínající ale i na dojíždění do práce nebo ježdění po městě.

Doplňky na motorce - Kufr,maska

Myslím si, že není co dodat. Simsoni se řadí mezi nejoblíbenější a dost spolehlivé dvoutaktní padesátky. Jsem s motorkou velice spokojen. Motor po zahřátí pracuje opravdu dobře v plném rozmezí otáček. Jako jednu z hlavních nevýhod bych považoval poskládání převodů kdy by se mi "pětka" opravdu šikla. Dále elektrika by šla udělat taky jinak ale budiž. Jinak bych těmto strojům nic víc nevytkl. Náhradní díly se dají snadno sehnat za slušné ceny a opravy či výměny prvků nejsou extra těžké a obtížné. Pokud motorka není "rozladěná" a vše je seřízeno jak má (především karbec) tak se můžete spolehnout že vás nikde nenechá viset. Se spotřebou je to dost dobré, průměrná 2,5l na sto takže krmit to není tak nákladné, záleží co tankujete. (Já Shell V-power). Pokud váháte nad koupí tak můžu síma vřele doporučit.

Kraky470
Kraky470 napsal 04.01.13 v 20:56

Díky, nápodobně

Kýchal
Kýchal napsal 02.01.13 v 12:49 10b.

pěkný simson at slouží

Kraky470
Kraky470 napsal 23.10.12 v 17:19

Díky, no jelikož simson má docela malou spotřebu tak si těch pár korun připlatim Přeci jenom už má sím pár let za sebou tak si zaslouží hýčkat ale je pravdou to, že spíš by se měl klázt důraz na olej.

Milan1963
Milan1963 napsal 23.10.12 v 14:06

Pěkně upravený Simson. Jen ten benzín-není to zbytečně drahé? My jezdili na speciál a M2T a vždycky jsme dojeli. Kde je ta doba...