Jawa 350/638 (1987)

Vlastník bunda1
Vloženo 21.10.2012
Aktualizováno 21.10.2012

zakoupil jsem motocykl jawa 350 v policejni verzi sice to byl vrak ale takto jsem ji dal do puvodniho stavu jak byla ve sluzbe :))

První dojmy - po celkove renovaci jede super bylo skoro vse vymeneno za nove letos najezdila 2000km bez problemu letos byla i na srazu veteranu v Roudnici nad Labem

byl to dalsi stroj kterej jsem zakoupil protoze mam doma i jawu 640 v policejni verzi ale jeste byla bilo-zelena ale protoze jeste nemuze jeste tak jezdit tak jsem si ji zatim nastrikal na modro ale casem pujde do puvodniho stavu

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 18.12.12 v 20:04 10b.

Pěkná motorka. Oceňuji věrnost k české značce. Přeji spoustu km bez závad a nehod.

lajken
lajken napsal 04.11.12 v 18:07 10b.

Pěkná prácička s pěknou motorkou . Soudě podle tej antény to máš i s vysílačkou? Jo, ta zelenobílá motorka taky celkem ujde, ale to jenom protože tam vedle stojí ta VB jawa (néé sranda i ta je nádherná) . Docela by mě zajímalo jak to jezdí s těmi všemi kryty a plexi, ale věřím, že to bude fainový svezeníčko.

bunda1
bunda1 napsal 21.10.12 v 19:07

ahoj a to jsem vcera zakoupil 634 ktera bude take policejni verze abych mel takovou malou serii :))

hruso25
hruso25 napsal 21.10.12 v 19:03

Návrat do budúcnosti.Tri policajné motorky. Len škoda že tá modrá nemôže mať (zatiaľ) pôvodnú farbu.Žltá VB bude isto žiariť na každom veteránskom strenutí.

bunda1
bunda1 napsal 21.10.12 v 18:37

tak ta zluta je 638 vb a ta modra je 640 policejni a ta bila je dnesni typ :)))