Suzuki GS 500E (1979)

Vlastník dismartin
Vloženo 14.10.2012
Aktualizováno 27.12.2012

Krásná klasika. Jak sem jí viděl musel sem ji mít!!! A jdu postavit na kafe!!

Motorka koupena od Andre aus Berlin - Neskutečně ochotnej Němec!! Perfektní komunikace i domluva!!

První dojmy - Něco jako Jawa 350 ale až na to že to jede..."brzdí" a o dost mín se to vlní...jo a nesere mě to nesnesitelným nervním prskáním a namodralím kouřem s humusem M2T...tak že vlastně něco uplně jinýho...ale pocit stejnej jak když po deseti letech na tu Jawu znova sednu.

Motorku bych doporučil pro - Každýmu kdo rád klasickou motorku se všema pro i proti co tahle skorobabička má!

Doplňky na motorce - Naprosto origiální stav bez jakejkoliv Bastlů domácích...teda asi až na klakson o tom dost pochybuju!

Zatím vlastně žádný zkušenosti nejsou, páč sem jí před nedávnem koupil v německu od majitele kterej jí pořídil kvůli renovaci ale chut se nějak vytratila a tak si našla cestu ke mě:)
Prodejce tvrdil že motorka nejezdí a že jí prodává "bez záruky" ale po vyčištění karbců a základní údržbě šlape jak hodinky...

GSXJarda
GSXJarda napsal 08.01.14 v 21:36

Kurňa myslím ře asi taky takovou nutně potřebuju
Je nádherná ... a ten zvuk!!!

naked
naked napsal 15.11.13 v 20:02 10b.

Ja chcu taky...jo vlastne ja uz takovou mam akorat ze se vlni a nebrzdi, takze asi mam jawu 350

Marvi125
Marvi125 napsal 20.12.12 v 19:42

O svátcích jdu na dělat ČZetu, tak vyjedem na retro výlet!

p.epanica
p.epanica napsal 15.12.12 v 17:50 10b.

Ať Ti jezdí ...

Jenda30
Jenda30 napsal 26.10.12 v 07:17

Hmm,paráda. Vážně krásná. Nová chlouba Cholupic.