Honda XL 125V Varadero (2001)

Vlastník roura6
Vloženo 12.10.2012
Aktualizováno 17.4.2014

Je to Váro z roku 2001. Moje první motorka na silnici :D stoprocentní spokojenost.

Motorka koupena od miles-y (Semily)

První dojmy - cájk :D

Motorku bych doporučil pro - Pro uživatele, kteří neupřednostňují rychlost ale chtějí všestrannou spolehlivou motorku.

Doplňky na motorce - Padáky, kryt motoru, kufr BMW pro dvě helmy

Motorka je pro mě super. Jsem moc rád že jí mám. Je dost velká takže se se svýma 190 cm na ní jezdí krásně. Jezdí parádně i ve dvou a je pohodlná. Zatím ji mám chvíli takže s přibývajícími kilometry hodim podrobnější popis :D

28.7.2013 : S motorkou jsem už něco najezdil. Motorka jezdí parádně, naprosto vyhovuje tomu jak ji chci používat. Zvládne menší terén, na 4t 125 má hezký nástup krouťáku a působí velkým dojmem. Zanedlouho motorce práskne 50000 kilometrů, a musím říct že je dost obouchaná (i ode mě), ale lítá furt krásně. V náklonu se ve ,,vysokých´´ rychlostech trošku kroutí, ale i když váží vzhledem k motůrku dost tak je dynamika fajnová :) Vytknout mužu asi jen absenci 6. stupně převodovky, který by se vskutku hodil a motoru by se ušetřilo... ale asi to k tomu patří :) jinač spotřeba 3,5 .. normálka :D Motorka je co se týče údržby konstruktérsky jednoduchá a ve všem se dá parádně vyznat a člověk nemusí být přeborník. Není to žádná leštěnka ani výstavní kus ... v tuto chvíly je to motorka na ježdění a na naučení.

13.12.2013 : Chystám se motorku zazimovat. Na jaře chystám koupi nových pneumatik, výměnu oleje a nastříkaní středové části výfuku. Motorka je stále ve stavu v jakém byla. Zažila si párkrát drsný offroad a nepříjemné cesty, kterýma jsem byl nucen jet. Vždycky mě ale všude protáhla a jsem stále velmi spokojen. Jelikož od září studuji v Praze nebyl na ní tolik čas a s motorkou jsem vyjížděl jen o víkendu. Ale doufám že se to změní.

keto
keto napsal 12.10.12 v 17:53

Dobrá volba hodně pohodových km