Jawa 350/634 (1974)

Vlastník stspravce
Vloženo 20.9.2012
Aktualizováno 20.9.2012

Čtvera trošku zbastlená kutilem domácím a 18 let stála. Po 2 měsíčním štelování jede slušně leč je pořád co vychytávat!

Je to má první motorka tudíž kromě toho, že ji docela často spravuju a odstraňuju bastlení (pomalu ale jistě) tak je skvělá. Jelikož je v záběhu tak ji moc nehoním, ale otestoval jsem ji na rovince a dle mototachometru sigma MC 8 120 dává což není tak nejhorší. Chyby: silé rezonance hl v řidítkách, po 3 hodinové cestě je posez značně nepohodlný( mám 189 cm a 90 kg). Jinak je to fajn traktor:))) Silnější bych nechtěl. Na to moje hrkání bohatě stačí. Spotřeba zatím spíš vysoká 5,5-7 l ale věřím, že je to díky záběhu. No ještě se na to její papání mrknu...

MartinSV
MartinSV napsal 02.11.12 v 15:10 10b.

Rezonace v řídítkách? Já jsem to na mé kývačce vyřešil. Nad 70km/h pouštím levé řídítko a na pravé straně to částečně pobere vůle na plynové rukojeti. Jinak mne brní prsty půl dne.

achmel6
achmel6 napsal 22.10.12 v 23:34

Covece ty vibrace neres to je hold jawa..Preji hodne stesti a km :)

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 21.09.12 v 17:42

Pěkná motorka. Oceňuji věrnost k české značce. Přeji spoustu km bez závad a nehod. Uděluji ti 10bodiku.

Dolin
Dolin napsal 21.09.12 v 11:24

Hezká. 634 je moc dobrá motorka!!

Kolama vždy dole! 10b

stspravce
stspravce napsal 21.09.12 v 07:33

Ono to není pořád, jen jsem ji jednou testnul jinak na dlouhé trase (320 km si těch 6,5 papla a jel jsem kolem 80-90). Ještě tam něco bude, budu muset vybrousit zadní pakny, trošku to přibržďuje. Nejsou původní a jsou asi jinak vybroušené tak to po půlotáčce trošku kouše...A to je mám poštelované jak to šlo.