Kawasaki KMX 125 (1999)

Vlastník mosquit
Vloženo 17.9.2012
Aktualizováno 17.9.2012

Po motoristické stránce výborná motorka nevím o ničem, co bych na ní nevyjel. Spolehlivá, zatím mě nikde nenechala. Na blbnutí a na začátek super mašina.

Motorku nemám nijak dlouho, takže kdo ví, co se objeví v budoucnu. Jezdím na ní jak v lehkém terénu, tak po silnici a v obou případech se motorka chová velmi dobře. Hrby, kameně, prohlubně menší skoky zvládne v pohodě, když jsou tlumiče v pořádku. Díky tomu, že je to DT tak je dost živá, ovšem se to podepisuje na spotřebě, když se jede řádit někam do lesa, či po loukách není na škodu si vzít ještě menší rezervu do batohu, hlavně kvůli tomu, že mi kohout jaksi nenechává rezervu, nádrž asi na 9 l… Na 125 celkem těžká cca 120 kg takže bych na ní moc neskákal nebo to odnesou tlumiče a šavle. Není problém z ní vytlačit 110, moje maximálka 130. Žádné vážné poruchy jsem zatím neevidoval až na pár blbůstek typu zaseklý plovák v karburátoru. Málo elektroniky, pokud člověk trochu umí tak zpraví doma. V čem je celkem problém tak jsou to světla, viditelnost s dálkovými nic moc. Pro lidi v kategorii 125 ccm, kteří chtějí výkon, dravost, lehký-střední terén (závisí na obutí) a enduro tak určitě doporučuji.