Jawa 350/634 (1977)

Vlastník Romča45
Vloženo 14.9.2012
Aktualizováno 14.9.2012

Vlastním ji už 10 rok.Před ní byli jiné Jawy ale tahle už doma zůstala.Je to sdcovka.Zvládla se mnou Německo a Polsko bez závady,proto jsem na ní tak hrdý.Nyní se o ní dělím se synem.

Po získání šel motor na GO,nová elektrika(bezdotyk) v četně kabeláže.Dostala nové výfuky i s kolenama.Samo výroba nosiče,opěrky a držák brašen.Padák byl demontován(slabá trubka) a nahrazen silnostěnnou trubkou i s předkopama.To montuji jen na delší trasy.Montáž větrného štítku(hodil by se větší).Vyrobil jsem spínání brzdového světla na přední páčku.vše uloženo pod nádrží a je to štelovatelný.Také jsem udělal dvoudílné sedlo pro zhýčkanou spolujezdkyni.Může se nahradit dalším nosičem místo spolujezdce.Pak z toho je náklaďák.Pneu používám Mitas-na mokru i such plně vyhovují a dobře drží v náklonu.Olej do benzínu -Castrol,dává se ho míň a méně kouří.Pro mazání řetězu jsem nechtěl stále sundavat kryt,proto jsem vyvrtal malou dírku v gumovém krytu a mažu sprejem s trubičkou.Noční jízdy si moc nevychutnám-6 voltů příliš nesvítí.Baterku dobíjím každý měsíc-tenhle stroj nebyl stavěn na denní svícení.Dávám ji pravidelnou údržbu a mně se odvděčí dobrým startem i v chladném počasí.