Kawasaki ZR 7 (2002)

Vlastník fishdriver
Vloženo 29.8.2012
Aktualizováno 29.8.2012

Výstižně popište svoji motorku. Velmi krátké texty (no comment, další foto) nebudou schváleny, stejně jako registrace na prodej motorky! Nedostatečně vyplněné registrace budou smazány.

Koupil sem ju v pondělí 27.8.2012 od kluků z freemoto v Držovicích u Prostějova s nájezdem necelých 20tis. takřka v origo stavu s famózním lakem bez škrábance zářivej jak dětská prdelka

Zkušenosti?! Absolutně pohodlný posez příjemně měkké sedlo a dost místa pro moje nohy. Motor je opravdu neuvěřitelně pružný. Při rozjezdu stači napraskat rychlosti až do 5 a tím takřka končí nutnost řazení Na 5ku zvládá jet od 50km/hod až k maximalce, přitom motor nejeví žádné znamky nesouhlasu. Podvozek se mi zatím jeví jako naprosto vyhovujíci k mýmu stylu jízdy. U některých sem se dočetl, že měli problém s váhou motorky. No nevím já sem měl zatím jen problém při couvání do kopečka z místa kde sem se nemohl otočit. Prokluzovali mě botky ale to není chyba motorky ale zjeva na ní

Jako menší zápor bych viděl menší vibrace od 5tis. do cca 6.5.tis ale není to nic co by se nedalo vydržet. Komu to příjde jako nepříjemné ať se projede na čínské motorce)

Zatím je to asi tak vše.

fishdriver
fishdriver napsal 11.09.12 v 10:08

díky Vám všem

Sídžej
Sídžej napsal 10.09.12 v 22:46

Peknej stroj.Tak at slape

rodrigo
rodrigo napsal 04.09.12 v 23:11

Tak ta je opravdu zachovalá fakt krasavice

Bohunka
Bohunka napsal 31.08.12 v 15:05

Moc hezká , ať vám to spolu jezdí!! Na cestách naviděnou

holtík
holtík napsal 29.08.12 v 17:11

Dobrá volba. já na ní nalítal 61000km a to bez poruchy.Jezdí super a vydrží opravdu hodně. Deset bodů dát musím.