Honda CBF 125 (2009)

Vlastník 94mato
Vloženo 24.8.2012
Aktualizováno 8.11.2012

sikovna,obratna,skromna... co viac si mozem pri dnesnych cenach benzinu priat?

První dojmy - kedze to je moja prvá motorka,dojmy boli paradne! zarobil som si na nu sam,preto som ju barl najprv s respektom a dodnes sa snazim ju co najviac setrit. Zvykol som si na nu velmi rychlo,no teraz po 2 odjazdenych sezonach by som jej pridal par konikov a k tomu aj nejake kilo navyse (kôli vetru) inak spokojnost :-)))

Na prvy pohlad (v skutocnosti) oproti fotkam z netu sa mi zdala byt dost velka,ale ked som na nu sadol bola mi akurat. Presiel som na nej zatial nejakych 14000km bez problemov. Original gumy boli strasne tvrde,ale teraz sa mi zdaju byt ContiGo celkom fajn. Paradna motorecka do mesta,ale aj na turisticku jazdu. teraz v auguste 2012 som spravil vylet nejakych 1150km po slovensku a musim povedat ze paradna jazda, az na to ze ma takmer kazda motorka a na dialnici aj plechovka obehla. Myslim ze majitelia CBFky 125ky vedia o com hovorim. Spotreba je fakt super!!

94mato
94mato napsal 25.08.12 v 16:08

serus! kludne by sme mohli takmer hocikedy,ale akurat zhanam zadnu gumu. Dufam ze bude cim skôr. Mame v plane ist aspon na kolecko "okolo čergov" t.j. z BJ smer na Lubovnu a pokracovat na Lipany,sabinov,PO a tak niekam napriklad na domasu,ale to by sa uz dohodlo. S vyjazdom urcite suhlasim

vladdo608
vladdo608 napsal 24.08.12 v 22:47

nazdar Mato pozeram pekny stroj mas ... a este aj Bardejovske znacky .. tiez som z Bardejovskeho okresu by sme mohli dat nejaky vyjazd niekedy co ? :D