Yamaha XT 660 X (2006)

Vlastník PatrikHejna
Vloženo 23.8.2012
Aktualizováno 23.8.2012

ideální pro začínající motorkáře,nebo milovníky jednoválců.

Yamaha xt 660x supermoto,je spíš měkčí enduro na silničních kolech,kdo schání čistého motárda tak at se poohlídne spíš jinde ktm duke,apod..do města i mimo na okrsky ideální moto velmi dobrá ovladatelnost a díky měkčímu podvozku krásně tlumí nerovnosti na silnici,já přesedlal ze zálehu zx6r na xt660x z důvodu bezbečnosti už jsem prostě jezdil jako magor...nemám na záleh hlavu,ale jak jsem zjistil ničím jsem si nepomohl mašině jsem neustále dával kopr aby jela,a byl jsem kde před tim,tak jsem ji za půl roku znova prodal..jsem zvyklej na 4válce a jejich plynulí chod,který mi u téhle motorky chyběl člověk musí pořád řadit...ze začátku mě tadle změna asi 14dní bavila,ale pak už mě to sralo,a co je u tédle motorky škoda že je to pouze 5.kvalt,ale milovníci jedno,a dvouválců ji určitě přijdou na chut,nějaké ty drifty pro tudle mašinu nejsou zrovna problém,horší je to postavit mašinu na zadní člověk si musí vypomáhat spojkou s plynem jí tam prostě nedostane,ale to se dá už pak řešit větší rozetou,
maximálka po rovince je těch 155km/h ,a skopce na krev dá 171km/h ale to už čekáte každou chvílý že sni zvlítnete do nebes,na co mi přišla absolutně ideální byla jízda po městě člověk může s ní kličkovat jako blázen,přidá plyn a je pryč...co je další plus této motorky je minimální údržba jeden válec stříkačka,horší jsou pak vybrace,ale ty k jednoválu patří.Myslím si že si určitě svoje příznivce najde,ale já jsem prostě na 4válce.