Suzuki VZ 800 Marauder (1999)

Vlastník Bukatch
Vloženo 22.8.2012
Aktualizováno 31.8.2012

Dlouho jsem hledal. Až jsem našel. Byla nemocná - klika předního válce. Už je po "operaci" zatím v "rekonvalescenci. Zajíždím klikovku.
Štastný jako blecha. Použil jsem do motoru Liqui Moly - a kluže mi z toho spojka.

Dovoz z Itálie. Oprava klikovky - komplet rozhozený motor. přebrousit, ošálkovat, nakoupit těsnění válců, šálky, napínák rozvoďáku na pravý výlec, oleje, filtry ...
Dnes 23.8. poprvé sedlám opraveného Maraudera. Poprvé startujeme motor. Nechce se mu chytit . Po kontrole zdali čerpadlo dává benzín chytá na poprvé. Po asi vteřině běhu zhasíná. Druhý start a už se drží. Radost neumím popsat. . Zajíždím klikovku. Prvních 40 km dnes.
Použil jsem do motoru Liqui Moly - a kluže mi z toho spojka.
Motor sijen přede. Brácha odvedl dobrou práci a v MAKO 200 v Uherském ostrohu kde mi ji brousili a ošálkovali také. Snad teda kliak vydrží. Po prvních 1500 kilometrech už budu klidný. MOje první dojmy - skvělá ovladatelnost. Do zatáček jde sám. Nechá se hodně klopit ...
Motor nevímjak klouže spojka tak nemohu zjistit jeho skutečný tah. Musíme vyřešit tu spojku. Vymýt a podložit pružinky.
31.8.2012 - spojka vymyta , opravený prasklý přítlačný člen. Motorka už jede stokrat lépe - teda spojak. Sice ještě klouřže ale už se s tím dá jezdit. O víkendu ji opravíme úplně. Motor má najeto cca 500 km po opravě klikovky. Zatím drží a jede jako čert.
Neduhy MAraudera co jsem stihnul vypozorovat. V zatáčkách se vlní, brzdy jsou poslabší, ale zatím mi to nijak nevadí - nejezdím PILU ale pohodovku.
Spotřeba je ale kolem 6,5 litru. Což s emi zdá poměrně hodně.

BaluJarda
BaluJarda napsal 03.03.15 v 20:55 10b.

Hezkej Marauder ,přeji pohodovou sezonu 2015 a máš to za 10

dogina
dogina napsal 29.11.12 v 18:34 9b.

pěknej maroušek
přeji hodně zábavy

Clarion
Clarion napsal 13.09.12 v 22:53

Ahoj, to jsi alepřekvapil Moc hezká motorka. Jak jsi na tom ale s rusama ? Už vrčejí ?

Boža
Boža napsal 22.08.12 v 16:16

Pěkný menší cruiser tak vždy v pohodě 10 b.