BMW F 650 (1993)

Vlastník mikeska
Vloženo 15.8.2012
Aktualizováno 17.6.2013

jednoho dne přišel čas na jednoválec a tak padla volba na toto kladivo na čarodějnice

Jelikož občas člověk po cestě narazí na něco zajímavého a jak už to bývá, ne vždy tam tam vede zrovna čerstvě položený a vyžehlený asfalt, tak pro XJ byly některé místa doslova zapovězeny a plus zdechlost obsluhy dojít někam pěšky znamelalo jediné, je potřeba něco co dobře odvádí práci na silnici, ale nebojí se když dojde asfalt.
Zadání bylo jednoduché nějaké enduro a když už enduro, tak s pořádným jednobuchem, ale aby zas nebylo moc těžké. A po pár zkouškách byli ze hry venku od varanů, stromů, přes supertenerky a afriky i bigové.
Jelikož jsem měl na dovolené možnost se na pár stovek kilometrů povozit na F650 a přistihl jsem se, že se mi to moc líbí, volba byla jasná, jede se pro kladivo na čarodějnice.
Jelikož je půl motorky z plastu je docela lehká a motor ač papírově neoplývá extra výkonem, je slušný neotesanec a hrubián co na povel plynu děsivě zaburácí a zárověň zabere plnou silou a ani za to kupodivu nechce skoro žádný benzín. Zkrátka perfektní pracant. Je ale potřeba dávat pozor, co člověk dělá s pravou rukou, jinak je o překvapení postarané.
A podvozek je balada, konečně se člověk nemusí dívat jestli se mu motorka na kostkách nerozsype a v kombinaci s dobrým posazem je radost cestovat.

ManonkaA
ManonkaA napsal 20.10.14 v 07:47 10b.

perfektně popsané. Plně souhlasím.

mikeska
mikeska napsal 17.08.12 v 17:30

díky chlapy

Milan1963
Milan1963 napsal 16.08.12 v 15:28

Dobrá volba, myslím, že budeš spokojen, s motorem určitě. Mám ten samý v Jawě a je to parádní svezení. Dávám 10 b.

istonbike
istonbike napsal 16.08.12 v 12:08

Dobře napsáno...klasický buchar s točící se vrtulí ve znaku 10b s přáním super onn i off-road kilometrů v sedle i stupačkách