Aprilia RS 125 (1997)

Vlastník Fugazs
Vloženo 13.8.2012
Aktualizováno 8.11.2014

Tak tohle byla moje úplně první motorka, ta nejlepší kterou sem si mohl jako kluk v 16 přát!

První dojmy - Byla to moje první motorka vůbec. 2T Aprilie! V 16 to byla největší pecka co si mohl člověk pořídit! Nezapomenutelný zážitky s ní :-) Pořád na ni vzpomínám!

Už jako malého mě uchvátil design a vše kolem něj, nejvíc mě učarovali iatalské krásky od Aprilie! Aď si říká kdo chce co chce, podle mě je todle ta nejlepší 125 jaká může být. Je to 2T pila, která fakt jela (22kw mluví za vše) hodně člověka naučila a především to byl strašnej mazel . Byli to krásné roky, kdy mne vozila a nikdy na ni nezapomenu Te´d už brázdí silnice s novou majtelkou, je o ní pečováno s láskou

Jinak velké díky patří Ondřeji Hojkavi , který vybudoval krásné stránky o tomto motocyklu, a který vždy bezproblému poradil s čímkoliv (od oprav až po úpravy). Všem, kteří cokoli potřebují ihledně této motorky a jim podobných, tak vřele doporučuji Ondry a jeho stránky!

Jinak za pravopisné chyby se omlouvám, pokud to někoho bude pohoršovat, stačí napsat, já to možná opravím

Prodaná: Nika27

Fugazs
Fugazs napsal 13.08.12 v 22:05

JJ sou to kočky

Janhaj
Janhaj napsal 13.08.12 v 22:03

Vypadá celkem dospěle na 125ccm.. A nezlob se, nové majitelce sluší víc..