Jawa 50/23 Mustang (1976)

Vlastník Ninja73
Vloženo 10.8.2012
Aktualizováno 11.8.2012

Motorku jsem koupil od bráchy ve stavu v jakém stroje tohoto typu a věku bývají. Pojízdný a celkem spolehlivý.. Krásy moc nepobral..
prodáno

JAWA 50/23 Mustang byl, mezi fíkama a pařezama na kterých jsem jako dítě začínal, doslova sen. A tak jsem byl moc rád že jsem si tento sen splnil a od staršího bratra tohoto Hřebce zakoupil. Z počátku to nebyl stroj moc atraktivní a ne zrovna nějak výkonný ( ve srovnání s vrstevníky) ale poměrně spolehlivý. Jízda na této motorce byla spíš odpočinková, kdy sem si jako řidič v sedle Mustanga mohl vychutnat krajinu a všechno kolem jízdy... Motorka to byla velmi oblíbená.. A uchytila se přezdívka HERBIE .. Po spoustě kilometrů jsem se rozhodl přes zimu tomu trochu dát a tak jsem si nechal udělat takřka nový motor.. Hned to bylo něco jiného.. Jízda byla radost.. Chytlo mě to natolik že jsem skoro celou zimu strávil pod motorkou a ve výsledku jsem z toho, s čím sem začínal, udělal slušného veterána ..

Užil jsem si s takřka od základu poskládaným Mustangem celou sezónu a stála opravdu za to.. Dlouho na tento stroj budu vzpomínat, protože mi hodně o motorismu dal.. Prodal jsem ho do dobrých rukou a věřím, že dobře slouží..

Ninja73
Ninja73 napsal 12.08.12 v 13:22

Díky.. Dalo to zabrat, ale ten pocit, když jsem to dodělal a projel, stál za to.

Jubka
Jubka napsal 11.08.12 v 22:15

tyvole tak ten je LUXUSNÍ . Ty chromy, ta barva :D Bomba! 10 b :)