Yamaha FZ1 Fazer (2009)

Vloženo 9.8.2012
Aktualizováno 13.8.2012

Ukončení sezony-Bikers-O.B.F.-Olomouc 20.10.2013

Vloženo: 16.04.2014, Uskutečněno: 20.10.2013, Zhlédnuto: 2x

Tak jako každý rok po úspěšmé motorkářské sezoně, nastal opět překrásný den, neděle 20.10.2013, kdy bylo na čase rozloučit se s kamarády a kamarádkami závěrečnou projížďkou, s tradičním ukončením na pevnosti Fort XX. Del Fuego. Mašinu jsem měl nachystanou, tak jsem s kamarádkou vyrazil krátce před 10h z Prostějova do Olomouce na sraz. Horní náměstí už bylo slušně zaplněné nejen motorkami, ale velkým množstvím motorkářských fandů, které tyto akce hodně lákají. Spanilá jízda bezmála 1000-ce strojů, vedla tradiční, dobře zvolenou trasou, kterou pečlivě vybrali a předem zkontrolovali organizátoři z O.B.F. Všem za to velké díky. Po projetí okolím Litovle, Uničova a Nových Dvorů, jsme zakotvili na Del Fuegu u Vítka a Dajen, aby jsme se občerstvili a prohodili pár slov. Setkání uběhlo velmi rychle, začalo se stmívat, tak jsme se všemi rozloučili a s představou brzkého zahájení sezony 2014, jsme odjeli domů. Sezona 2013 se mi vydařila, mašina šlapala více jak na 100% bez sebemenších
závad. Všechny moje kamarády tímto zdravím a těším se naše další setkání.

• Zahájení sezony - 21.4.2013, místo srazu - Olomouc u le

Zahájení sezony 2013, všemi očekávaný den nastal v neděli 21.4.2013, za opět velmi krásného počasí. Toho dne jsem nemohl dospat rána, motorka byla nachystaná na sezonu, naleštěná. Vyrazil jsem tedy s dcerou dopoledne do

Typ: Sraz
    Vloženo: 01.06.2013
    Uskutečněno: 21.04.2013
  • Zamykání silnic, sraz Olomouc u letadla, 20.10.2012

20.10.2012 jsem se zúčastnil srazu zamykání silnic u letadla v Olomouci. Počasí bylo opět objednané na tento den. Jasná obloha, teplo kolem 23.st. Sešlo se 780 motorek různých názvů a kubatur. Samozřejmě jsme nezapomněli

Typ: Sraz
    Vloženo: 03.11.2012
    Uskutečněno: 20.10.2012
  • Vyjížďka za tragicky zesnulým kamarádem Zdenkem Arabem

Dne 15.9.2012 jsem jel s kamarády z OBF Olomouc na Buchláky vzpomenout na tragicky zesnulého kamaráda Zdenka Araba, který zde minulý rok přišel o život a zapálit mu svíčku. Cestou jsme vzpomenuli na film Bobule a projeli

Vloženo: 03.11.2012
    Uskutečněno: 15.09.2012