BMW F 650 (1995)

Vlastník Levap84
Vloženo 2.8.2012
Aktualizováno 3.8.2012

BMW F650 Funduro r.v. 1995 lehké cestovní enduro

Tak po sportu jsem chtěl nějakou změnu. Vyzkoušet taky něco jiného. Tak jsem se rozhodl pro lehké cestovní endurko. Mazec, těžiště motorky úplně někde jinde než jsem byl zvyklý. Je to stroj jedna radost. Jednoduchý na údržbu. Uděláte si na něm úplně všechno sami včetně motoru. Je to jednoválec takže malý jednoduchý ROTAX motor. Na netu se dá na něj stáhnout video servisní příručka jak pro blbce takže super. Pohodlná motorka i pro spolujezdce i když tam už potom chybí výkon i když na téhle motorce není ani moc potřeba a je dostačující. Delší štreku zvládá obstojně, ale ne ve velkých rychlostech, max tak kolem 100-110, pak už začíná hodně vybrovat a není to nic moc. Ruce máte potom jak kdyby jste dělali celý den v lese s pilou. Lehký terén se sní dá taky absolvovat. Je to takový univerzal:město, polňačky, cesta k rybníku. Určitě né ale dálnice tam trpí i ta motorka. Dá se na ní naložit krásně bagáž. Hliníkové kufry na ní vypadají moc pěkně. Super zábavný stroj. Najeto 10000km, spotřeba kolem 4,5 litrů

radek89
radek89 napsal 05.08.12 v 11:55

Milan1963
Milan1963 napsal 03.08.12 v 13:52

Pěkný popis i motorka. 10 bodů.