Sachs ZZ 125 (2001)

Vlastník Danny16
Vloženo 29.7.2012
Aktualizováno 11.4.2015

Tak když se v 16ti rozhodujete na čem chcete jezdit je tohle ideální řešení...neni těžká,je obratná,4taktu ve stejnym objem ujede bez problému :)

Yamaha DT 125 R: žádná za přijatelný peníze a v přijatelný dálce nebyla
MZ 125 SM: buď šrot nebo drahá

První dojmy - ani dospat sem nemohl a přitom to bylo rozhodnití ze dne na den...ve čtvrtek večer sem našel inzerát,v pátek se zavolalo a v sobotu se vzal vlek a jelo se :D

Doplňky na motorce - Padáky v přední ose kola

tak nějakej ten tisíc už mám najetej a zatim žádná větší závada kvuli který bych stál víc jak den

přivezla se když měla zhruba 19 3xx...teď má přes 24 xxx a nelituju toho že jsem si koupil 2Takt...pravda vezme si vic jak 4 takt ale ta zábava stojí za tech pár korun :D
hlavně když chcete předjíždět a vezmete za plyn tak se aspoň něco děje ne jak u 4 taktu :D...je zavřená na cca 8-10 kw a zatim nemam potřebu trápit motor na nějakejch 16kw co měla před generálkou :D sice jezdila 160 ale taky ta spotřeba žejo :D aspoň ten motor vydržý dýl bez další GO :)

tak a teď už k věci :) je obratná a je tak do města jako dělaná..další jsou zatáčky, do tech je to taky jak ulitý :) širší gumy dávaj větší pocit bezpečnosti :D na gumách co maj hondy CBR 125R tak na tech bych se asi uplně dobře necejtil

brzdy jsou taky dobrý :) možná jen by to chtělo větší kotouče aby se tolik nehřáli ale to je jen detail :)

motor stejnej jako Yamaha DT 125 a KTM LC2 125 takže pecka..neni poruchovej a je snadnej na údržbu :)

podvozek by mohl bejt o trochu tvrdší :) na zadnim štelováku si to vyladim ale s předekm nic neudělám :/ ;)

ovladatelnost jak už sem psal je suprová :) zatáčky,město,polňačky a nebo lesní cesty nic neni problém :)

spolujezdec má dost místa a má možnost se buď držet mě nebo nosiče :)

uložnej prostor teda nestojí za nic :/ jediný místo kam se něco vejde je v masce..tam vozim pojistky a lekarničku

spotřeba je kolem 4-5l podle toho kde a jak se jezdí :)

víc věcí už mě nenapadá a myslim že sem toho napsal dost takže stačí :)

Piki
Piki napsal 12.03.14 v 19:58

Pěkně

Danny16
Danny16 napsal 01.03.14 v 12:29

Díky Ta tvoje Aprilie byla taky paráda

Machy07
Machy07 napsal 01.03.14 v 11:39 10b.

Paradni Sachs tak ať slouži

Danny16
Danny16 napsal 28.02.14 v 21:39

Díky nojo ještě 37 mi v nicku chybí

danny3716
danny3716 napsal 28.02.14 v 21:30 10b.

Máš nádhernou mašinu a moooc pěkný nick