Yuki TR 200 (2007)

Vloženo 11.7.2012
Aktualizováno 19.10.2017

Deník motorky
Nalezeno 12 záznamů

• Nová plíce a natřený výfuk

Konečně jsem se dočkal nového vzduchového filtru od Denicolu. Čekal jsem déle jak měsíc a vyšel mě na necelých 500,-. Oficiálně je určený pro Suzuki DR 200, ale na TRku sedí líp jak původní. Původní filtr si odpracoval n

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 27.05.2014
    Tachometr: 12000km
  • Za odkvetlými pampeliškami

Dostal jsem chuť na pampeliškový med a tak jsem se vydal s kolegou co sedlá WRko na cestu za květy. Málo kdo by sbíral pampelišky v Ostravě, tak jsme se vydali k Beskydám. Za Hukvaldským kopcem znám skvělé louky, a proto

Uskutečněno: 08.05.2014
  • Zkrášlení

Celé to začalo na začátku února 2014 a hotovo bylo až na konci dubna. Motorku jsem před tím naposled projel, kdybych ji nakonec už nesložil, tak ať mám vzpomínku z poslední projížďky :-D . Z motorky jsem neměl dobrý po

Typ: Odborný servis
    Uskutečněno: 30.04.2014
    Tachometr: 12000km
  • Páčky, blástry a Rukojeti

No děsivý stav mých páček a vysoké ceny nových páček od Yuki mě vedly k pořízení lepších páček. Nejdříve jsem vyhledával sklopné, nebo lámací páčky, ale ceny byly příliš vysoké. Na internetu jsem našel nádherné hliníkové

Vloženo: 03.02.2014
    Uskutečněno: 07.10.2013
  • Jeseníky

Tak mám nově vypletené zadní kolo silnějšíma 4mm špicema a je třeba to pořádně vyzkoušet. Tak jsem si udělal výlet do Janoušova v Jeseníkách. Před jízdou jsem motorku seřídil, promazal a omyl. Přeci jen je to čína a udrž

Uskutečněno: 04.08.2013
  • Přepákování + leštění zadní vidlice

Dvanáct špic prasklých v zadním kole. Se nedalo jezdit, jak to házelo :-D. Tak než jsem sehnal peníze na výplet, tak jsem dal do kupy přepáčko a vyleštil jsem zadní vidlu. Vlastně jsem jen opláchnul ložiska čističem na b

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 11.06.2013
  • Rozbitý tachometr

Je jaro a po generálce motoru je třeba vyměnit olej. Koupil jsem plnou syntetiku Motorex. K tomu přestal fungovat tachometr a já mám před technickou. Koupil jsem i novou přední pneumatiku Heidenau K60 - drží suprově. Tac

Uskutečněno: 05.03.2013
  • Odrezavění nádrže

Po nějakém čase ježdění jen na rezervu mi zrezla nádrž :! . Tak jsem si řekl, že to odrezavím kyselinou. Použil jsem 7% roztok kyseliny solné (HCl). Nádrž jsem nejprve vymontoval z motorky, oddělal jsem plastové sítko s

Uskutečněno: 26.12.2012
  • Podsvícení přístrojovky

Vzhledem k tomu, že často jezdím v noci a kvůli nefunkčnímu podsvícení přístrojovky nevím kolikátkou zrovna jedu jsem se rozhodnul, že to dám do pořádku. Nejprve jsem důkladně prokontroloval kabeláž, jestli není někde je

Vloženo: 09.08.2012
    Uskutečněno: 02.08.2012
  • Nové plasty

Na druhý den po tom, co se mi povedlo zohnout spojkovou páčku přišly nové plasty (pravý kryt teleskopu a zadní blatník) a samozřejmě nová páčka. S kamarádem jsme se snažili tu starou páčku nad ohněm narovnat, ale zlomila

Vloženo: 09.08.2012
    Uskutečněno: 16.07.2012
  • Prostě FAIL

Po příjezdu domů z brigády se mě při se sedání z motorky podařila malá nehoda. Nohavice od kalhot se mě zachytila o zadní madla pro spolujezdce a já neudržel balanc. Pomaličku jsem spadnul i s motorkou na zem. Schytala t

Typ: Havárie
    Vloženo: 17.07.2012
    Uskutečněno: 13.07.2012
  • První vyjížďka

Moje první větší vyjížďka (nad 40 km). Zajeli jsme do Bílovce s kamarádem na třešně. Tou dobou motorka neblikala a nefungovalo podsvícení budíků, takže v noci jsem svou rychlost jenom odhadoval :-). Ale projel jsem se pě

Vloženo: 11.07.2012
    Uskutečněno: 24.06.2012