BMW R 1100 GS (1998)

Vlastník MONDEZ
Vloženo 25.6.2012
Aktualizováno 4.2.2013

Koupil jsem,protože každý chválí a mě vždy lákalo vyzkoušet něco jiného než jen Made in Japan.Doma je půl roku...a protože mě GS nenadchlo v ničem jiném než ve vlastnostech na cestě,tak šla s radostí z domu.Hurá z5 k japoncům.

První dojmy - Nic moc-tvrdá německá technika.Naopak fajn vlastnosti na cestě.Bavory jsou všeobecně považovány za jakési "božské" bajky.Teď vím že to jsou kecy rádoby spokojených bajkerů.

Nooo tak můj kousek jsem hned celý rozebral a povyměňoval vše co jen trochu potřebovalo vyměnit.Takže se měnilo:spojka,kotouče,náplně,svíčky,filtry,pneu,baterka atd.Moje GS už padáky mělo,takže zbývalo nahodit držáky na kufry.Jelikož mám doma 3ks palstových KAPPA ,tak bylo rozhodnuto...Hliníky by ale asi byly lepší...Výborně ovladatelná na silnici-zatáčky prostě paráda.Vždy jsem se divil,když se za mně zavěsilo v zatáčkách nějaké GS a já mu nemoh odjet.Už vím proč...V terénu k mému údivu taky pohoda-to bylo ale sucho.Nevím nevím jaké by to bylo v blátě...na to nemám ani obutí...Jediná věc která mě fakt sere je převodovka...Germáni prostě převodovky neumí!!! Na Japonce nemají.Všeobecně si BMW šlape úplně jinou cestou v konstrukci než Japonci a na to si musím zvykat.

Alexa-Lexa
Alexa-Lexa napsal 04.09.14 v 21:04 10b.

Moc pěkná

otajs-ZX9R
otajs-ZX9R napsal 04.02.13 v 23:57 10b.

Bavory jsou všeobecně považovány za jakési "božské" bajky.Teď vím že to jsou kecy rádoby spokojených bajkerů. Si vystihl přesně čéče a došel jsi ke stejnýmu závěru jako já

Jinak, ale 10b páč vypadá fakticky jak z muzea

pernik92
pernik92 napsal 26.11.12 v 17:27 10b.

sakra chlape čím ji leštíš??
je jako nová

Stewe
Stewe napsal 26.11.12 v 15:20

Jestli je pravda co píše De...amigo..., tak jsem moc rád, že nejsem jedinej pacient na světě a mám taky spřízněnou duši

Krásná leštěnka

De...amigo.....
De...amigo..... napsal 12.07.12 v 08:29

Nojo,to je náš Zdeněk...Do šroubku rozebrat,vyčistit,vyměnit a pak člověk při návštěvě kouká,div mu huba k zemi nepadne,že jo... to si zaslouží jedině 10b...Ať ti to šlape,chlape