Honda VFR 1200F (2012)

Vlastník therealmatysek
Vloženo 11.6.2012
Aktualizováno 14.5.2015

Vloženo: 29.05.2014, Uskutečněno: 29.05.2014, Zhlédnuto: 114x

Je to jednoduché a za půl hodiny hotové kdyby... Při povolování plnícího šroubu kardanu jsem ucítil jemné lupnutí a šroub praskl. Řekl bych, že je to pozůstatek servisu při 12tis. servisu v Liberci a šroub musel být zřejmě naprasklý z důvodů přílišného utáhnutí. Četl jsem o tom. Šroub je hliníkový a utahuje se pouze 8Nm při překročení se ukroutí. Jelikož je nepravděpodobné, že by se to stalo při povolování myslím, že ho zkrátka v servisu v Liberci utáhli tak, že byl lehce naprasklý ale držel( v kardanu není téměř žádný tlak) a já ho povolením ukroutil celý a zbytek závitu zůstal zašroubovaný v kardanu. Měl jsem kliku, že ho v Honda Arnold měli k dispozici okamžitě. Stojí 25EUR bez těsnění
Pořád přemýšlím proč je tam takovýto šroub, myslím, že i víčko plnění motoru olejem které je plastové a plní v podstatě tu samou funkci je pevnější.

Musigo (35) napsal 24.06.2014 v 13:06

...tady v servisech jsou fakt idioti. Osobně si takové věci dělám sám a momenťák mám při ruce. Protože v německu v servisu na to taky nejdou jinak.

• Zero Gravity SR

Opět malé vylepšení designu :-)

Vloženo: 14.05.2015
    Uskutečněno: 14.05.2015
    Tachometr: 32000km
  • Itálie 2014

Jako každým rokem jsme vyrazili na týden do Itálie, trochu se pokochat horskými panoramaty, trochu si vychutnat skvělé kafe a italskou kuchyni a hlavně hodně si zajezdit na výborných silnicích se spoustou zatáček. Troch

Typ: Dovolená
    Vloženo: 06.08.2014
    Uskutečněno: 13.07.2014
  • Servis 24000

Se servisem v Německu jsem nadmíru spokojen. Sice jsou dražší na práci ale ten klid a provedení za to stojí. Poprvé je všechno jak má být a nevrtá mi v hlavě jestli to či ono není náhodou špatně utažené :-) Všechny plast

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 02.07.2014