Honda VFR 1200F (2012)

Vlastník therealmatysek
Vloženo 11.6.2012
Aktualizováno 14.5.2015

Vloženo: 06.08.2014, Uskutečněno: 13.07.2014, Zhlédnuto: 3x

Jako každým rokem jsme vyrazili na týden do Itálie, trochu se pokochat horskými panoramaty, trochu si vychutnat skvělé kafe a italskou kuchyni a hlavně hodně si zajezdit na výborných silnicích se spoustou zatáček. Trochu jsme se báli, že nám tentokrát nevyjde počasí ale nakonec to vyšlo opět skvěle. Jelikož jsem rád připraven( alespoň část cesty) na přespání tak jsem rezervoval ubytování už předem. Letos jsme tedy nepřespávali v Zell am See ale kousek nad ním v hezkém městečku Viehofen. Landhaus Servus byl skvělý. Pokoje jsou skvělé, snídaně výborná a to vše za 28EUR. Paní domácí nás uvítala panáčkem něčeho dobrého a celkově byla velmi příjemná, mluví i anglicky. Sem se určitě ještě podívám a můžu doporučit všem. http://www.landhausservus.at/ Ranní přejezd Grossglockner se tentokrát moc nepovedl protože od brány bylo mokro, nahoře už lehce pršelo a bylo 6 stupňů. V takových chvílích jsem rád, že mám vyhřívaní rukojetí Pod "Grossem" už bylo opět teplo a sucho a cesta do Arraby probíhala bez problémů stejně jako dvoudenní pobyt a ježdění. Ubytování o euro podražilo na 34,50Eur se snídaní ale pořád je to ok cena. Tentokrát jsme dál nepokračovali směr Livigno ale chtěli jsme si prohlédnout jezero Caldonazzo a jeho okolí. Dole už je tedy dost teplo ale v textilu od 4SR jsem to zvládl celkem v pohodě . Ubytování v hotelu Paoli http://www.paolihotel.com/ bylo taky fajn a je v podstatě hned na začátku cesty do hor kde je spoustu motorkářsky zajímavých silnic. Pokoj slušný a restaurace dobrá, jen kafe nemají dobré. No a pak už následovala jen cesta domů a přespání v kempu Annín kousek od Sušice. Tady se člověk vrátil cca do roku 85 Chatka, co nám dali pro tři dospělí, byla spíš bouda pro dva psy. No prostě hrůza za 250Kč za noc. Zas na druhou stranu v restauraci dobrý jídlo za 100Kč a pivo za 22Kč Celkově to ale byla opět vydařená dovolená s hlavní nápní kterou bylo jezdit jezdit a jezdit.

Musigo (35) napsal 14.09.2014 v 21:50

Figi25 (59) napsal 06.08.2014 v 14:42

krásné místo, krásné fotky

• Zero Gravity SR

Opět malé vylepšení designu :-)

Vloženo: 14.05.2015
    Uskutečněno: 14.05.2015
    Tachometr: 32000km
  • Servis 24000

Se servisem v Německu jsem nadmíru spokojen. Sice jsou dražší na práci ale ten klid a provedení za to stojí. Poprvé je všechno jak má být a nevrtá mi v hlavě jestli to či ono není náhodou špatně utažené :-) Všechny plast

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 02.07.2014
    Uskutečněno: 02.07.2014
  • Drobné doplňky a designové úpravy

Něco jsem dokoupil a něco nalepil :-) Už na začátku jsem litoval, že Honda nedělá podsedlové plasty v barvě motorky, prostě mi to tam nějak sedí víc než stříbrná i když černo-stříbnou chci celkově zachovat. Loni jsem zk

Typ: Údržba
    Vloženo: 29.05.2014