Aprilia RS 125 (2008)

Vlastník Peters.hs
Vloženo 8.6.2012
Aktualizováno 8.6.2012

Super motorka, krásný dospělý vzhled, 2Tmotor jede neskutečně. Otevřená kompletními svody Arrow, větší tryska karburátoru, vykuchaná ŘJ, iridiová svíčka.

Motorka jako celek vypadá úžasně, skvělý podvozek. Přední tlumiče Paioli, zadní Sachs, rám je krásně pevný nekroutí se jako u jiných 125ccm. Motorka je celkově tvrdá a výborná na kvalitní silnici, ale na rozmlácených okreskách z Vás vyklepe duši :D
K 2T motoru není co dodat, mít tuhle motorku zavřenou je zločin a budete se trápit. Motor nepujde do otáček (mě osobně stačilo pár svezení se zakarbonovanou přívěrou a byl sem pěkně nasr... :D ). Kombinovanou spotřebu jsem spočítal na 5l, což je super, plus kvalitní motorový olej.

Nika27
Nika27 napsal 13.07.12 v 16:26

tak o této krásce jsem taky snila ale bohužel byla mimo moje finanční možnosti, takže jsem pořídila starší ročník ale jsem taky strašně spokojená :) jak říkáš.. 2T jedou :D tak spoustu kilometrů bez nehod a třeba někdy někde na cestě ;)

huskyboy222
huskyboy222 napsal 23.06.12 v 12:45

Super... Jen ať nelehnem v Mulhollandu Doufám že nám to bude jezdit ještě hodně dlouho

pasini
pasini napsal 11.06.12 v 13:23

Moc krásná!!! Skvělý závodák!!!

Vesi8
Vesi8 napsal 08.06.12 v 17:35