Kawasaki ER 5 (1999)

Vlastník Škfarka
Vloženo 25.5.2012
Aktualizováno 27.11.2013

Po Panu Pinckovi je to má druhá motorka :)

První dojmy - Na první dojem bylo vše úžasné, nadšení největší, postupem času mi začal vadit pískající výfuk, ale ten nahradím laděným :) Možná by potřebovala širší řidítka, ale opravdu maximální spokojenost :)

Motorku bych doporučil pro - Ideální pro ženu, možná ale ne pro začínající ženu, nevím :)

Moc zkušeností s ní nemám, jelikož jsem na ní teprve včera poprvé vyjela na delší trasu :) Zatím z ní mám dobrý pocit, ale zkušenosti budu teprve sbírat. Pro ženy je to dle mého ideální motorka, ne však do úplných začátku. Výhodou je, že je nízká (pro nás krátkonohé :D ) má malou spotřebu a to jak sedí na cestě atd vám sdělím až si ji více otestuji :D

Sezona 2012: Jelikož jsem letos stihla nějakých těch tisíc km najezdit (cca 5tis. od půlky května) tak už jsem ji stihla docela poznat.

Kromě výměny oleje, přetěsnění víka, výměny přední brzdové hadičky a kapaliny a výměny zadní pneu jsem spokojená. Přes zimu se budu "Máni" věnovat určitě více, teď jezdím o dušu :) Není to žádný velký sporťák, ale 180km/hod. jsem s ní už jela a nevyhodila mě :D

Co bych asi uvedla jako mínus jsou brzdy, ale pokud člověk ví kam jede a pokud mu neskočí nějaký sebevrah do cesty, tak s rozumem jde ubrzdit vše dostatečně ;)

další mínus - s přibývajícími najetými kilometry roste chuť sednout na něco silnějšího :D :D

Letošní sezónu 2013 jsem již zdárně ukončila s dalšími pár tisíci kilometry navíc, nyní má Máňa najeto něco málo přes 61 tis!!! :) Přes zimu ji čeká nejspíše seštělování ventilů? Uvidíme zda to bude nutné. Krom přezutí gum, výměny oleje s filtrem, vzduchového filtru a celé řetězové sady jsem s Máňou nic nedělala, takže spokojenost maximální!!! :) Nenechala mě nikde ve štychu, proto ji dám v příští sezoně zase šanci:)
Už ať je zase jaro :(

bandita1
bandita1 napsal 09.03.16 v 16:30

Tak aby se sezóna 2016 vydařila !

bandita1
bandita1 napsal 09.03.16 v 16:05 10b.

Tak aby se sezóna 2016 vydařila !

Varosek
Varosek napsal 06.05.15 v 07:01

Ahojky,
Přeji hodně čistých km v této sezóně.
10 b.

Figi25
Figi25 napsal 15.04.15 v 14:08 10b.

pěkné fotky

franta41