Moto Morini Corsaro 1200 Avio (2008)

Vlastník dark-demon
Vloženo 21.5.2012
Aktualizováno 15.6.2015

Nová :) co k tomu říct...až se zajede tak uvidíme

První dojmy - ... ... ...

Doplňky na motorce - Vejfuky a krátký frézovaný páčky, víc nebylo třeba :)

No máme před sebou minimálně 1000 km zajížděcích tak to bude takový poznávání. Zatim dneska 40km převoz a jako to se řídí samo a i na půl plynu to má sílu jak traktor :)

První Dubá, Corsaro jde po zatáčkách jak divoký, to s jakou chutí se to skládá sem snad ještě nezažil. Moc zábávná motorka zatim :)

Máme zajeto a pár dalších poznatků :) Motorka jako celek funguje hodně dobře, ale je tam pár drobností který je potřeba vychytat a to je třeba měkčí nastavení zadního tlumiče, sem tam nesvítící světlo nebo blinkr a podobně :D Co čekat od itala. Motor je dobrej, v nízkejch otáčkách ani moc necuká, celkem se stim dá ject i po městě, ovšem ve spektru okolo 3500ot je trochu propad výkonovej a docela neochota cokoli dělat, ale to si snad ještě po pár kilometrech trochu sedne, jinak je motor dobrej, rychle reaguje na plyn a pořád má dostatek výkonu :)

Najeto 1100km, to znamená že už máme zajeto. Radost pořád velká, ale už od začátku se mi zdá mekčí zadní tlumič, jenže se mi stim nechce moc laborovat ale bude potřeba ho prostě trochu utáhnout, jen nevim jak :D Jinak by me opravdu zajímalo jak jede silnější bratříček, tohle tahá pěkně, ale dalších 15koní a 17NM musí bejt slušnej hukot. Třeba časem nějak poladíme :)

Konec sezóny 2012 :)
Najeto máme lehce přes 3500km a zatim bez závad :D Stroj funguje super, brzdy perfektní a výkonu je taky dost, chtělo by to sice odstranit pár míst kde to kucká ale to se časem nějak zvládne. Myslim že to byla dobrá volba a že je určitě spokojenost . Jízda mě baví, spotřeba neni tak šílená a zatim se to nesere tak co chtít víc :)

Jo a už se nám připravujou laďěný koncovky od termignoni, na to jsem moooc zvědavej

Koncovečky dokončený, motorka uklizená pěkně v teple, nemůžu říct v garáži protože mi stojí naproti postely a vedle stolu s PC :D
S koncovkama naprostá spokojenost, neskutečněj zvuk a vzhled je přesně to co sem si představoval :)

3. sezóna
Corsár je připravenej vyrazit a já už se nemůžu dočkat až se pořádně povozim. Zatim máme za 2 roky najeto lehce přes 6000km což neni moc, tak doufám že letos konečně bude víc čas a povede se i nějakej delší vejlet :)

4. sezóna
Začátek rychlej a vlastně i konec. Finále je takový že Corsaro už dělá radost o dům dál a u mě se místo něj usídlila jedna Japonská mrdečka :) ZX10R
Konečný skóre bylo 8999km za 3 a 1/2 roku. Možná budu časem litovat že už mi neřiká pane, ale i tak u mě vydržela celkem dlouho

anii
anii napsal 11.05.14 v 19:43

taková změna Nechybí ti plexi? Jinak pěkná, moc pěkná

Bafinka*
Bafinka* napsal 05.05.14 v 15:08

je to krasavice!! :) hodne stastnych km! ;)

Bafinka*
Bafinka* napsal 05.05.14 v 15:08

je to krasavice!! :) hodne stastnych km! ;)

motobiky
motobiky napsal 04.05.14 v 22:14 10b.

Pecka

zmulin
zmulin napsal 01.05.13 v 11:20 10b.

Koukal jsem na ní na krámě a jak se mi stříbrný motky nelíběj,tak tahle je s tim modrym rámem fakt moc pěkná