Honda CB 600F Hornet (2002)

Vlastník Krteczek
Vloženo 20.5.2012
Aktualizováno 21.6.2014

Vloženo: 19.06.2014, Uskutečněno: 19.06.2014, Stav tachometru: 48190 km, Zhlédnuto: 4x

Datum konečného prodeje nakonec padlo na dnešek..

Včera se na Horneta byli podívat tři zájemci, zájem o něj projevili všichni tři, ovšem první zájemce chtěl Horneta na půl hodiny až hodinu před finálním prodejem půjčit, druhý chtěl smlouvat o ceně o které jsem již dopředu upozorňoval, že je pevná a až nakonec třetí se ukázal jako naprosto bezproblémový zájemce.. navíc si termín prohlídky dohodl ze všech tří nejdřív.
Dohodli jsme se na předání na druhý den s tím, že motorku přivezu přes celou Prahu k němu do garáže, protože ještě nemá ŘP a tak se také stalo.

Tohle rozloučení s Hornetem neberu jako konečné, protože jsem ho prodával v podstatě jen z důvodu parkování, které poblíž bytu není možné sehnat. A tak nějak podvědomě tuším, že se k němu s největší pravděpodobností zase jednou vrátím :)

Novému majiteli přeji hodně příjemně strávených kilometrů bez nehod a ať mu Hornet slouží minimálně stejně dobře jako mně

• Tak teda Honda..

Trvalo mi vlastně asi 3 dny než jsem se skálopevně rozhodnul pro Horneta jako svůj další bike.. cca týden jsem se hrabal v inzerátech a hledal ten správnej kousek. Naštěstí je nabídka Hornetů celkem obsáhlá, takže netrva

Typ: Koupě
    Vloženo: 21.05.2012