Honda CBF 600S (2008)

Vlastník Kevvin
Vloženo 5.5.2012
Aktualizováno 15.5.2021

Vloženo: 22.07.2013, Uskutečněno: 20.07.2013, Stav tachometru: 29342 km, Zhlédnuto: 5x

A už tu máme sobotu. probuzení do krásného rána ... snídaně a už vyrážíme . sraz před barákem, zbytek čeká na Železné Rudě. Ze Sušice směrem na Hartmanice a dál na Železnou Rudu. Někdo natankoval, kouřová a hurá dál. Po B11 - B85 do Passau. krajina je členitá, zatáčky, klesání, stoupání ... jelo se dobře až na ten autobus, za kterým jsme se vlekli. Jet v menším počtu, nebyl by problem s předjetím Klesání a už jsme u Dunaje ... a za okamžik u Louise. Strávili jsme tam asi dvě hodky ... bylo z čeho vybírat. osobně jsem tam nechal skoro 300"eček" Cesta zpět směr Strážný. Něco tak dělali na silnici, takže byla malá objíždka. Opět členitá krajina, pěkné zatáčky ... přejedem Strážný, odbočit doprava a hurá na Stožec. Tak jsme měli obídek Radler a někdo kafčo. Dále na Lenoru, Vimperk, Kašperky. U Nicova rozlučková pauza s pěkným výhledem. ... ještě 25 km a jsme v Sušici. Paráda cca 274km a výlet na 8hod.

• cesta domů

Po malé pauze směr Velhartice, zastávka v hory Matky Boží ... a hurá na Vary ... Cesta bez potíží, provoz skoro žádnej, tankování v Plzní a do 50min doma ... víkendovej nájezd 641km ... a super zážitky B-)

Vloženo: 22.07.2013
    Uskutečněno: 20.07.2013
  • Návštěva kámoše - Sušice

Tak jsem v pátek odpoledne vyrazil za kámošem do Sušice. Vyjížděl jsem kolem 17h. První komplikace na Trhomné. Smrták (osobák s traktorem) objíždka na Nečtiny a dál na Uněšov. Nechtělo se mi jet přes Plzen, tak jsem to v

Vloženo: 22.07.2013
    Uskutečněno: 19.07.2013