Honda VFR 1200F (2012)

Vlastník Michal.46
Vloženo 2.5.2012
Aktualizováno 30.5.2012

Probuzení po zimním spánku

Vloženo: 18.03.2014, Uskutečněno: 14.03.2014, Stav tachometru: 14923 km, Zhlédnuto: 4x

14. března, 16°C, slunečno! Celý den jsem byl jako na trní. Z práce jsem se nedostal dřív a tak jsem před pátou utíkal do garáže, co mi síly stačily. Akumulátor jsem měl již od minulého víkendu zapojený, pneumatiky dofouknuté a všechen silikonový olej kvůli konzervaci setřený, takže rychle do kalhot a bundy a už vyrážím. Nejprve pomaleji zahřát motor, opatrně na plechovkáře a na bordel na silnici, kterého je ještě na silnicích spousta. Po pár kilometrech nechávám VFR, aby se více nabaštila sto oktanového benzínu a po zimních měsících v autě mám co dělat s naprosto jinou kategorií akcelerace...tak tohle je opět nádhera...do poctivého 12° kopce nemůžu pro zrychlení ani zmáčknout spojku, tak tam bouchám trojku při sedmi bez ní jako na okruhu, trojka 8tis otáček, hodně vysoký trojmístný číslo na tachometru, prdel zaraženou o sedačku spolujezdce a rukama se jako klíště držím řídítek...zase se ujišťuji, že to za ty prachy stojí ...já to VFR prostě miluji
Přes zimu jsem ještě sehnal pár samolepek, které by sice dnes měly být spíš na Yamaze, ale na Hondách v dřívějších létech nadělaly taky spoustu parády

• Poprvé na brněnském okruhu

Automotodrom Brno a vaření, pečení pneu :-)

Vloženo: 22.06.2012
    Uskutečněno: 20.06.2012
  • Návštěva Louis - Vídeň

Abych na stopro připravil VFR na letní cestovatelské dobrodružství, namontoval jsem už dlouho koupený držák zadního kufru a vyrazili jsme s baťůžkem do vídeňského Louisu na nákup zásuvky a upevnění držáku pro navigaci. P

Vloženo: 22.06.2012
    Uskutečněno: 16.06.2012
  • Kontrola po 1.000km

Zajíždění máme tedy za sebou. Kontrola proběhla bez problémů, výměna oleje a filtru, plus celková prohlídka. Došly také originál boční kufry, které měly kapku zpoždění a nepřišly s motorkou. Je to sice darda, ale jsou do

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 19.05.2012