Honda VFR 1200F (2012)

Vlastník Michal.46
Vloženo 2.5.2012
Aktualizováno 30.5.2012

Vloženo: 22.06.2012, Uskutečněno: 16.06.2012, Stav tachometru: 2100 km, Zhlédnuto: 5x

Abych na stopro připravil VFR na letní cestovatelské dobrodružství, namontoval jsem už dlouho koupený držák zadního kufru a vyrazili jsme s baťůžkem do vídeňského Louisu na nákup zásuvky a upevnění držáku pro navigaci. Po pěkné dopolední projížďce přes Mikulov jsme dorazili na Kagranerplatz s tím, že jsme nekoupili nic, protože ani jedno potřebné skladem neměli Abychom za každou cenu něco v Rakousku utratili, vlítli jsme do Intersparu a naplnili Maxiu rakouskými dobrůtkami až po víko. Cestu zpět jsme vzali přes Gänserndorf a nahoru na Reinthal, kde jsme si vesničku předem udělali u rybníka malý piknik. VFR se projevila na cestování ve dvou na jedničku

• Probuzení po zimním spánku

14. března, 16°C, slunečno! Celý den jsem byl jako na trní. Z práce jsem se nedostal dřív a tak jsem před pátou utíkal do garáže, co mi síly stačily. Akumulátor jsem měl již od minulého víkendu zapojený, pneumatiky dofou

Vloženo: 18.03.2014
    Uskutečněno: 14.03.2014
  • Poprvé na brněnském okruhu

Automotodrom Brno a vaření, pečení pneu :-)

Vloženo: 22.06.2012
    Uskutečněno: 20.06.2012
  • Kontrola po 1.000km

Zajíždění máme tedy za sebou. Kontrola proběhla bez problémů, výměna oleje a filtru, plus celková prohlídka. Došly také originál boční kufry, které měly kapku zpoždění a nepřišly s motorkou. Je to sice darda, ale jsou do

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 19.05.2012