Kawasaki ER 5 (1998)

Vlastník jiriczek
Vloženo 2.5.2012
Aktualizováno 16.10.2020

Peníze v kapse, řidičák v ruce a teď, co k tomu.. volba padla po náročném rozhodování právě na tuto motorku. Krásný klasický vzhled, dostatečný výkon pro "začátečníka" a přijatelná cena a to i, co se týče náhradních dílů

První dojmy - Jel jsem si pro ní 21.dubna 2012 a už v tu dobu jsem opravdu věděl, že ona je ta vyvolená a že jsme si vybral dobře.

První jízda s ní byla opravdu zážitek, nejdřív sem měl respekt, co ta malá bestie dokáže, ale nakonec se ukázalo, že je to opravdu určeno, jak všichni píší pro začátečníky, takže žádná velká škola Kawasaki nemusela proběhnout.
Při koupi měla najeto něco málo něco k 29 tis.km v krásném, udržovaném stavu, ale i přesto půjde brzy do servisu na kompletní seřízení (karbec, ventily,..) + servis, co si každý udělá doma sám (celkové vyčištění, kontrola, výměna provozních kapalin,...)

istonbike
istonbike napsal 03.05.12 v 15:50

Dobrá volba,pracant a hlavně nesmrtelný půlitrový 2Buch dávám 10b a přeju super kilometry v sedle