Honda XL 125V Varadero (2001)

Vlastník Digdaf
Vloženo 7.4.2012
Aktualizováno 19.6.2016

Momentálně na prodej! V případě zájmu mi prosím napište na mail prodam.varadero@seznam.cz

První dojmy - Myslím, že malého Varana netřeba představovat :) Zatím jsme spolu najeli jen asi 500 km, ale zatím naprostá spokojenost :)

Jak jsem napsal v úvodu, zatím máme najeto jen 500km, ale už za tu domu jsem si o ní stihl udělat obrázek :)
Je to prostě motorka pro pohodáře, co si rádi užijí jízdu, žádně blázny, co chtějí závodit. Taky je velmi ekonomická - spotřeba jen 3,5 l při razantnější jízdě - dá se jezdit i za 3l. Je velmi pohodlná, a to i pro spolujezdce, dá se na ní krásně cestovat - ale ne po dálnici, to trpí motorka i řidič (a navíc jsou okrsky daleko zábavnější :P). Cestovní rychlost je 90-110 km/h. Do zatáček lehá krásně, stopu drží, a i přes vysokou hmotnost je krásně ovladatelná - jediný problém by mohla být manipulace na místě, ale to už jsem vychytal. Brzdy jsou dostatečné, dá se zabrzdit 'na fleku', ale jsou dobře dávkovatelné. Řazení je jedna radost, kvalty tak padají jako po másle, ale prvních 200 km jsem měl problém najít neutrál - teď už bez problémů :) Jediný problém je podle mě absence šestky - občas by se hodila (a nejednou už jsem se ji pokoušel zařadit - leč marně :)).

Tak, to jsou mé první zkušenosti s touto krasavicí, časem doplním více a přidám fotky :)

EDIT: Najeto necelých 6000 km a maximální spokojenost, jsem fakt rád, že mám právě malého Varana. Přidány fotky z výletu do Tater - díky Přemo, žes to hecl a jel se mnou :D

Technické info:
-celková délka: 2150mm
-celková šířka: 850mm
celková výška: 1250mm
-rozvor: 1450mm
-hmotnost (bez/s náplněmi): 151kg/167kg
-nádrž: 17,5l (2l rezerva)
-výkon: 11kW (15 kobyl)
-točivý moment: 11Nm
-odpružení (přední/zadní): 150mm/150mm
-pneu (přední/zadní): 100/90-R18 / 130/80-R17
-brzdy (přední/zadní): kotouč 276mm 2 pístky / kotouč 220mm 1 pístek

Woky
Woky napsal 25.03.14 v 20:33 10b.

paráda , je krásná

Goro-Pohy
Goro-Pohy napsal 16.04.12 v 19:17

Hezky jsi vystihl začátky, měl jsem to úplně stejný 10b.

Mefistofel
Mefistofel napsal 09.04.12 v 20:07

jojo ... černej vypadá dobře ... dej sem fotky

Pechin1
Pechin1 napsal 07.04.12 v 21:16

Tak ať ti dobře slouží ,přeji spoustu pohodových km v sezóně 2012.Předem dávám 10b ... a časem dodej nějaké foto