Honda CBF 600S (2004)

Aktualizováno 12.5.2024

Deník motorky
Nalezeno 12 záznamů

• Keep Respect 2012

Kdo tam nebyl, prohloupil. Byl jsem na ní poprvé a rozhodně to stálo za to, příště přijedeme zas. Skvělá práce organizátorů, výtečné občerstvení, dobrá atmosféra a hlavně mooooc mašin. Výtěžek z celé akce jde ve prospěch

Typ: Sraz
    Vloženo: 30.07.2012
    Uskutečněno: 28.07.2012
  • 12V zásuvka

Konečně jsem se k tomu dostal a namontoval 12V zásuvku, kterou jsem koupil u Louise v Regensburgu. Naštěstí se na řidítkách našlo ještě místo, je schovaná pod držákem na mobil. Montáž byla malinko porod, plastová pojistk

Vloženo: 28.07.2012
    Uskutečněno: 09.07.2012
  • Regensburg - první zahraniční výlet

Konečně jsme se odhodlali k naší první zahraniční cestě, a to krásného historického města Regensburgu. Vyrazili jsme okolo deváté hodiny ranní. Cesta tam vedla po D5 na Plzeň, ale ta nás brzy přestala bavit. Sjeli jsme t

Uskutečněno: 23.06.2012
  • Držáky bočních kufrů

Konečně jsem se dostal k montáži držáků bočních kufrů, které se mi už pár dní válely doma. Trochu jsem se bál kompatibility s o něco starším nosičem topcasu, ale všechno bylo naštěstí v pořádku. Jen mě trochu potrápily d

Uskutečněno: 19.06.2012
  • Držák na mobil

Koněčně mi dorazily nové šrouby se záslepkami na řidítka (předchozí majitel měl neoriginální - delší kvůli kovové destičce na přidělání kamery) a mohl jsem se tedy pustit do výměny a následně montáže držáku na mobil. Mus

Vloženo: 10.06.2012
    Uskutečněno: 10.06.2012
  • Do Poděbrad na zmrzlinu

Nutně jsem potřeboval vyvenčit baťůžka, kterej měl akorát nervy před státnicema, a co může být lepši čistič hlavy než hezká vyjížďka? Volba padla na Poděbrady. Cesta z Prahy vedla přes Škvorec, Český Brod, Poříčany a Sad

Uskutečněno: 09.06.2012
  • Návštěva Motoškoly Landa

Po krátkém průzkumu trhu jsem se rozhodl absolvovat zdokonalovací výcvik v jízdě na motorce a zvolil jsem motoškolu Landa v Kolíně. Je to skoro za rohem, cena byla výhodná a reference pozitivní. V neděli ráno jsem se te

Vloženo: 06.06.2012
    Uskutečněno: 03.06.2012
  • Vyjížďka s Top 5 Plus

Sraz na tuto akci byl naplánován na devátou až půl desátou hodinu ranní u Lidlu v Říčanech. Zdaleka jsem nedorazil první, na parkovišti už stálo cca 25 motorek nejrůznějších druhů a typů. Před desátou jsme vyrazili směre

Vloženo: 31.05.2012
    Uskutečněno: 26.05.2012
  • Servisní prohlídka

S malinkým zpožděním jsem dal motorku do servisu na pravidelnou prohlídku. Zvolil jsem servis Deyl & Šulc ve Vestci. Mimo oleje a filtru bylo neplánovaně nutno vyměnit i destičky na předních brzdách, takže se výsledný úč

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 06.06.2012
    Uskutečněno: 24.05.2012
  • Netvořice a Konopiště

Krásný slunný den, na nebi nic než modro, ideální počasí na vyjížďku. S baťůžkem jsme vyrazili za krásami našeho motocyklového průmyslu, takže do Netvořic a na Konopiště do muzeí motocyklů. Exponáty krásné, do jisté míry

Vloženo: 20.05.2012
    Uskutečněno: 19.05.2012
  • Orientační vyjížďka po Českém ráji

První výlet s mašinou, první motorkářská akce. Když jsme tady na motorkářích zahlédli odkaz na orientační vyjížďku, vůbec jsme neváhali. S baťůžkem jsme sehraná dvojka z plechovkářských orienťáků, tak proč to nezkusit na

Vloženo: 29.04.2012
    Uskutečněno: 28.04.2012
  • První mašina

Konečně! První velká motorka!:) Naprostou náhodou se mi podařilo narazit na tenhle kousek, který prodával známý. Motorka se známou historií, servisovaná s výbavou... co si víc přát? I moje drahá polovička, která se mnou

Typ: Koupě
    Vloženo: 05.04.2012