Yamaha XJ 600 (1994)

Vlastník vena1
Vloženo 3.4.2012
Aktualizováno 3.4.2014

Pohodlná, nenáročná, spolehlivá prostě xj

První dojmy - První dojmy? Nadšení prostě paráda konečně motorka. Hned jak sem na ní sednul padla mi do ruky sem celkem malj takže mi vyhovuje posed a vše kolem, dlouháni by měly asik trochu problém.

Motorku bych doporučil pro - začátečníci, cestovatelé, pohodoví jezdci

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, držák kufrů, zásuvka

Motorka sice staršího data narození, ale pro mé začátky si myslím dobrá volba, super ovládání výkon akorát. Zatím sem jí byl projet jen kolem komína ale supr posed i pohodlí pro druhého. Plánuji cestovat ve dvou lážo plážo takže mi asik vydrží dlouho.

Tak už spolu máme nalítáno cca 5.000 km. Bylo vyměněno vše co bylo potřeba. Přední kotouč, desky, olej, brzdovka, komplet filtry, svíčky, vyčistěn komplet palivovej sistém, karbce, a seřízení ventilů podtlaků atd. Dodělán držák zavazadel na boky samo domo ale funkční.
Můžu říct že zatím maximální spokojenost , nikde mě nenechala a ani nezakuckala. Máme za sebou i první delší trasu na Balaton 980km ve dvou a s bagáží. Můžu říct že díky dobrému posedu je motorka maximálně pohodlná kromě zadnice mě nic nebolelo, ale ta bolí na každé motorce i batoh byl spokojen a nenadával. Jinak kluci co s námi jeli na hornetu 600 a bandasce 650 o jawyně 350 ani nemluvě byli rozlámáni komplet.Pokud člověk nechce závodit tak i absence obrovského výkonu nevadí pohodlně se dá ve dvou a ze zátěží cestovat i po dálnici 120-130. O manipulovatelnosti ani nemluvě díky úzkým kolům to do zatáček de samo a člověk si dovolí hodně.

Takže další postřehy nahrkáno pár dalších km. Trochu sem jí dovybavil - vyhřívany rukojeti, origo držák givi na tři kufry plus větší vrchni a dva boční kapa. V létě je v plánu chorvatsko takže sem proved menší servis , Těsnění pod hlavou + veškeré těsnění, rozvoďák ok, zadní desky gumy Atd. Tak doufám že mě holka nesklame když jí tak rozmazluju.

Barney

codyk napsal 04.04.12 v 17:47

pěkná

istonbike
istonbike napsal 04.04.12 v 10:04

Na to jaká je to "babička" vypadá naprosto skvěle klasika s parádním motorem a nádherným uzlem svodů zakončených dvěma laufy dávám 10b s přáním lážo-plážo cestovatelských kilometrů

hondarebel
hondarebel napsal 03.04.12 v 22:25

Dobrá strojovna s příjemným motorem. Pohodovou sezonu.