Yuki SM 125 (2008)

Vlastník yuki125smtiger
Vloženo 2.4.2012
Aktualizováno 2.4.2012

motorku jsem koupil sem s ní spokojen jede dobře spotřeba je tak 3l na 100 km vypadá dobře v zachovalém stavu ale pár chybiček se musí opravit jinak sem s ni spokojen.

motorka je dobře ovladatelná jel sem na ní jen chvilku ještě na ní nemám paíry ale jede dobře nekope nějak je dobry že se ukazujou rychlosti na tachometru že se nemusim bát že mě pokope akorát je moc velká vule na plynu že pozdě zabírá to stejny na spojce se musí trochu poladit ale s motorkou známej jel zatim 100 nejvíc nedával tomu ale to se časem skusí.

yuki125smtiger
yuki125smtiger napsal 24.05.12 v 20:45

zatím slouží dobře díky za radu

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 22.05.12 v 18:34

na maximálku u týhle motorky moc nekoukej may z toho vymáčkneš 120km/h a už to bude na hranici...No každopádně ta spojka a ten plyn je potřeba seštelovat.
At ti slůží bez poruch..Posílám 10b.

yuki125smtiger
yuki125smtiger napsal 03.04.12 v 07:27

tak vím že se 100 dá čekat s kopce tachometr podměruje o 5 km/h to už sem zjistil ale mě to stačí rozbit je jedno na čem si rozbiju hubu a je to lepší než skutr skutr určitě nemá 5 rychlostí

Pvt_Fletcher
Pvt_Fletcher napsal 02.04.12 v 16:20

Jako od yuki bych vic nez 100 ani moc nečekal možná z velkýho kopce ale taky tachometr nebude nejpřesnější.Ale furt lepší než skutr.A ano nejsem fanda yuki která šuká kluky