Keeway Focus (2005)

Vlastník Fox1
Vloženo 1.4.2012
Aktualizováno 1.4.2012

Je to sice skůtr čínské výroby ale deising je na výbornou a s nějakou tou upravou na motoru který je 2T (možnosti uprav velmi vstřícné) se s tím dá i docela uhánět !

Skůtříka jsme kupovali s manželkou hlavně na cesty do práce a na občasné polítáníčko a taky to bylo v době kdy jsem jěště nevlastnil řidičák skupiny A . Byl jsem tehdy omezen na motory do 50ccm. Asi po ujetí 500 km mi začalo dosti vadit omezená rychlost na 45km/h a začal jsem se pídit po možných upravách. Začalo to odstraněním restrikcí a díky tomu se už moped dokázal rozpohybovat k 70km/h. Ovšem já jako rozený motorkář tělem i duší jsem se pustil do daleko rozsáhlejšho tuningu na jehož konci skůtr sice uháněl něco přes 120km/h podle GPS a to i s mojima 100 kg ale taky si pak člověk řekne zda li to všechno stojí za ty peníze (30 tis. nákup a cca 35tis. tuning díly) a čas (X dní) s laděním když jsou i jiné možnosti ke kterým jsem se stejně dopracoval a to dodělat si skupinu A a pořídit si dospělou motorku a chvála bohu že to tak nakonec semnou dopadlo ! Teď už dělá moto radost jinému majitali. Bratranci mojí manželky )) No a může " machrovat " on jak mu moto startuje dálkovým ovladačem a rozeřve se alarm při neoprávněném užití !!