Aixam 400D (1998)

Vlastník MartyGPR
Vloženo 25.3.2012
Aktualizováno 21.9.2013

Aixam 400D, rv. 98, jezdi na rovince kolem 75 km/h z kopce i 90, super pro zacatek od 15, mam v nem najezdino uz prez 15000 km.

První dojmy - Uz je prodana.

Aixam je spolehlivej pokud se o nej starate, vse menite tak jak mate a pravidelne vse kontrolujete, ja koupil aixama za 50 tisic, a uz jsem do nej kolem 30 tisic vrazil, menilo se plno veci, vstriky, manzety, loziska, rizeni, tlumice (predni), plyn. lanko, chladic, baterka, cidlo na teplotu vody, celej predni ram okolo motoru obrousenej, osetrenej, zavarenej, cepy, remen variatorovej, silenbloky motoru, elektrika od motoru, vycisteni nadrze, no bylo toho dost, ted je vse v poradku s aixamem jezdim kazdy den od 3 - 70 km :). Udelal jsem si tam hudbu od Pioneer, hraje to neuveritelne..

Video z oprav:

Video hudba:

Video jizda:

Video nocni predjizdeni:

matessch
matessch napsal 29.08.14 v 21:20

Ahoj, chtěl jsem se zeptat kde si doupil nábu k volantu, popř. k jakému autu je určená.
Dikec

Mistr.X
Mistr.X napsal 24.07.13 v 02:17

Stewe, tam je míň plechu, než na motorce :D

MartyGPR
MartyGPR napsal 25.03.12 v 20:52

Na vzhled nekoukam, mam to proto, abych s tim jezdil do skoly a mam to od baraku v celku dalku na nadrazi, takze jezdim nekdy az do skoly do Prahy nebo jen na nadrazi.. :) Hlavne ze mi je v tom v zime teplo, a neprsi na me, mam v tom hudbu, takze je v tom i zabava, co vic chtit ;) ale tvuj nazor hh

Stewe
Stewe napsal 25.03.12 v 19:40