Yamaha TDM 900 (2003)

Vlastník Weasker
Vloženo 24.3.2012
Aktualizováno 24.3.2012

TDMko jsem koupil jako první motorku, nikdy před tím jsem pořádně na žádné mašině neseděl, tak zatím samé kladné body. Zátah je dostatečný a zvuk s laďákama parádní. Věřím, že budeme dlouho dobří kamarádi :)

TDMko není zcela originální, takže předchozí majtelé provedli už nějaké úpravy. Laděné výfuky scorpion mají moc pěkný zvuk s dominantními spodními frekvencemi, takže to neječí jak nějaká upištěná šestka :) (nemám nic proti šestkám ). Je to přesně ten zvuk, který od mašiny očekávám, takže jsem naprosto spokojený. Dále je místo orginálního plexi cestovní. Nevím, jak u originálu, ale vítr při rychlosti nad 80 km/hod se celkem hodně soustředí na moji helmu, což není přímo optimální, ale dá se to ustát. Při mé výšce 183 cm budu asi dále laborovat s velikostí štítku, případně řešit namontováním deflektoru, který by měl obtékající vzduch předního štítku trochu rozptýlit. Dále mám širší řidítka, než je u originálu. Jsou sice nižší, takže posez už není plně vzpřímený, ale na druhou stranu se s ní lépé mašina ovládá. Dále mám v plánu přikoupit cestovní vybavení jako jsou kufry a tankvak. Přece jenom je to cestovní stroj a byla by chyba, kdyby se k tomu nevyužila. Takže hurá na cesty a polykat kilometry!!! :)

rudirt
rudirt napsal 24.03.12 v 21:17

Je to jedna z nejhezčích motore na cestě 2 válce=2 výfuky, to se už moc dnes nevidí. Držím palce, jak píšeš je to cesťák, tak polykat km a k tomu Ti přeji VŽDY šťastný návrat!!!
Přidej zkušenosti a fotky!

noel
noel napsal 24.03.12 v 20:33

Mnoho šťastných kilometrů kolama dolů...TDM je krásná mašina

Weasker
Weasker napsal 24.03.12 v 18:08

Díky, díky. Samozřejmě i šestka může mít krásný zvuk v případě dvouválce jak jsem byl přesvědčen tady:

Na TDM sraz se uritě chystám, takže se pak potkáme!!!

Roman_ST1
Roman_ST1 napsal 24.03.12 v 17:56

Gratulace k výběru motorky Přeji, ať dobře slouží. Doufám, že se potkáme na nějakém TDM srazu, ten zvuk Scorpionů bych docela chtěl slyšet, protože na motorce vypadají suprově

istonbike
istonbike napsal 24.03.12 v 14:17

Krásné TDM a Scorpíky mají skvělý sound i na 6kách jen to nesmí být 4vál máš to za 10b s přáním super kilometrů v sedle