Aprilia RS 125 (2008)

Vlastník SwarleyCZ
Vloženo 11.3.2012
Aktualizováno 21.7.2014

Moto jsem přivezl na začátku března 2012, a teď už jen čekám na počasí, abych mohl začít novou sezonu s tímhle mazlem :)

První dojmy - První co upoutá mladýho kluka je určitě vzhled.. Možná nejen kluka :) Italská mašinka, která si získala už hooodně příznivců. Jede hodně pěkně, o tom se můžete přesvědčit i na YT.. Ale za všechno se platí - podle řečí na forech spolehlivostí, s tou já problém nemám, a platím pouze benzín, teď i GO... :) (po cca 16tis. km)

Co dodat, prostě malej dvoutakt... Vytáhl jsem z ní přes 150 s větrem v zádech. Teď je z GO doma, po zjištění že jsem jezdil s rozbitým pístním kroužkem.. Tak snad pojede zase o něco lépe :) Jízda ve dvou je poněkud krkolomná, ale dá se. Větší vzdálenosti jsem příliš nejezdil, není to to nejpohodlnější co seženete, ale zvládnout se to dá :) Je po kompletním servise, kombinéza k ní už je taky doma, doufat jen v to, že se umoudří počasí a může se vyrazit.
Netuším kolik má skutečně kw, jelikož je řídící jednotkou omezená.. Ale všem 4T 125cc dá na prdel :D
Na českých silnících je to občas celkem zážitek, a proklepe vám trochu zadek, ale není to tak strašné :) Mně se s ní nejlépe jezdí po městě a na okreskách v rozumném stavu, krásně jde do zatáček, a díky své váze je celkem mrštná.
Jediné co bych vytkl jsou zrcátka, která jsou spíše za trest -_-

SwarleyCZ
SwarleyCZ napsal 12.03.12 v 09:29

No podle manuálu jsem to zkoušel (10s držet mode button),ale jediný k čemu jsem dospěl bylo nastavení hodin :D Hold to nějako přežiju s mílema,aspoň můžu jezdit s čistým svědomím v obci 50 :D Díky moc ;)

biosák
biosák napsal 11.03.12 v 20:18

Pěkná.

Takheshi_Haka
Takheshi_Haka napsal 11.03.12 v 19:08

To ti určitě pujde předělat na km,ja sem to ještě nezkoušel ale v manualu mam,že to jde,mam teda rok 2008 ale to bude stejny...samozřejmě že 10 kolego

Radegast94
Radegast94 napsal 11.03.12 v 17:34

*jseš

Radegast94
Radegast94 napsal 11.03.12 v 17:34

Vypadá dobře a když jsem taky z těch 125ccm tak 10b :) !