Kawasaki Versys 650 (2007)

Vlastník Harry_RnK
Vloženo 10.3.2012
Aktualizováno 15.5.2013

Grundlsee, NockalmStrasse atd

Vloženo: 08.08.2012, Uskutečněno: 26.07.2012, Zhlédnuto: 14x

Odpověděl jsem na inzerýt na motorkářích od nějakýho chlápka od Přerova kterej se chystá s bandou sdruženou pod názvem MotoBrodek na víkend do Grundlsee a shání pár lidí navíc. No nakonec z toho bylo 14 motorek a 19 lidí, takže slušnej štrúdl lidí. Kvůli počasí jsme nejdřív termín o týden posunuli, a následně pozměnili z Pa-Ne na Čt-So. Díky tomu jsme se trefili do krásnýho slunečnýho pekla a celou sobotu jsme plánovaně ujížděli domů před frontou přívalových dešťů jdoucí od západu
Ve čtvrtek ráno byl sraz na benzince u hranic. Vydali jsme se nevim kudy kolem úžasných vinic a bez větších komplikací večer dorazili do kempu, a po pár zmatcích se ubytovali ve stanech. Zašli na pivko, večeři, a věnovali se degustaci domácích lihovin podle pravidla "čím menší lahvička, tím větší vražda." V předtuše drsného rána jsem zbaběle uprchnul do stanu a regeneroval.
V pátek ráno namazat řetěz, což se neobešlo bez posměchu ze stran mastňáků, shodit kufry a přebytečnou zátěž do stanů a vyrazit. Cestou krásná vymetená obloha, úžásná panoramata a 30 stupňů ve stínu. Na Nockalu jsme měli na asi hoďku a půl rozchod takže každej obědval/jezdil/fotil/seděl dle libosti. Trochu mě zklamali místy už dost rozsekaný silnice, tradiční štěstí na pomalou kolonu aut co se nedá předjet v pěkným úseku.
Sobota - no, návrat domů bez zbytečnýho zdržvání. Průvodce nečekaně zařadil krásnej úsek Wildalpen a dokonce i můj zamilovanej Niederalpl, kde koule přemohli mozek a já v prvním úseku předjel celej náš vláček a sral plnej až nahoru. Bylo to ode mě hnusné, nezodpovědné a riskantní, ale zárověň krásné Nahoře kávička a když všichni pokračovali dál, já jel zpět a musel si to dát ještě jednou. Zbytek cesty už byl nekonečnej útěk před deštěm.
Musím poděkovat všem hochům co se zhostili organizace, hlavně tedy Kryštofovi a Vlkovi, protože všechny přesuny probíhaly až na pár drobností bez problémů a spořádaně, což při 14 motorkách už není prdel. když zhodnotím samotné ježdění, tak panoramata super, počasí super, lidi super ale kolem Mariazell jsem se projel líp. Tady už to prostě bylo dost vysoko a ty kopce byly místy fakt prudký, zatáčky utažený a brzdy smradlavý. Nicméně rozhodně hodnotím celej vákend velmi pozitivně a rád zase s klukama někam vyrazím

• Grundlsee, NockalmStrasse atd

Vloženo: 08.08.2012
    Uskutečněno: 08.08.2012
  • Okolí Mariazell

Uff co sem jen napsat... pár neznámejch lidí se na foru dalo do kupy, udělalo seznamovací (čti ověřovací) vyjížďku, shodlo se na udržitelném tempu a vyrazilo do Rakouska, do kraje užasných silnic, kde pojezdilo přesně v

Vloženo: 08.08.2012
    Uskutečněno: 12.05.2012
  • Rychle do Blavy a zpět...

Známí mě pozvali na super akci do Blavy, a když už hlásili 16.-.18. marca pěkně, tak proč neprotáhnout novou mášu. Samozřejmě jsem vyrazil zase o trochu pozdě (o hodinu) a tak jsem zavrhnul všechny nápady na zpestření tr

Vloženo: 10.04.2012
    Uskutečněno: 16.03.2012