Aprilia Pegaso 650 (2000)

Vlastník bixxol
Vloženo 9.3.2012
Aktualizováno 25.3.2012

Koupeno 6.3.2012.Vypadá krásně,prostě ital.

R.V 2000.Najeto krásných 4076 km .První majitel,koupeno v Čr.Přivezeno po vlastní ose,takže najeto zatím 50 km.Jede parádně vše funguje,tak až bude počasí budu testovat a testovat.Tak zatím najeto od koupě 600km.Jezdí se na ní dobře.Možná malé mínus jsou vybrace při vyších rychlostech,třeba je to zapřičiněno hrubým vzorkem pneumatik.Spotřeba je cca 5,5lna 100km.Kombinace okresky a dálnice tak 20%.Pro mou postavu je neskutečný problém se na ni vyškrábat když je na nosiči kufr.Sice mám už na to grif,ale vypadá to srandovně.Chytá na poprvé jak teplá tak studená.Doufám žejí to dlouho vydrží.

Woky
Woky napsal 25.10.13 v 16:31 10b.

Moc pěkný čtení, Jinak taky jsem mněl pegynu. A zřejmně se kní budu vracet . Jo a máš to za 1O Bodů

Lactipo
Lactipo napsal 27.03.12 v 17:40

Krásná a s tim nastupováním, nech moto na bočním stojanu, pravou nohu na stupačku u stojanku a šup naskoč jako na skládačku ) mam to vyzkoušený

Pražík
Pražík napsal 19.03.12 v 20:23

Moc pěkná. Asi taky bude časem. 10b

Mad_Cat
Mad_Cat napsal 09.03.12 v 21:40

taky mě zaujaly ty km, myslíš si, že když má někdo známého v servisu, tak mu nevyplní servisku dle jeho přání?. Na rok 2000 jsou takový km dle mě nesmysl...Nicméně ať dobře slouží a dělá radost

bixxol
bixxol napsal 09.03.12 v 21:36

Zdar fotky dodám až vyjedu.kilometrum věřím,serviska,vyplněná,poslední záznam,duben 2011 naj 3712km.majitel ročník 55.má nějakou kosmetiku,majitel neměl už moc síly, tak stím sem tam někde štrejch.tak uvidíme.