BMW R 1150 GS Adventure (2004)

Vlastník talpik
Vloženo 3.3.2012
Aktualizováno 26.4.2013

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 4 záznamů

lorus
lorus napsal 25.03.12 v 19:01

Hoj, tvůj bavorák považuju za špičku, k tomu jsem ještě nedorostl...Plexi už sháním, dá se i bez něj,ale fučí mi to přímo do přilby, je to nepříjemné.Olej je vyměněný,svíčky jsem kontroloval, ještě jsou dobré.Asi domluvím kontrolu karbeců,zdá se mi že jde pomalej do otáček, ale to je jen můj pocit.Brzdy jsou taky tupější, ale já stejně brzdím většinou motorem.Jinak je to přesně to co jsem potřeboval, síla,pohodlnost, skvělá ovladatelnost, prostě tak jak to popisují ostatní majitelé.Jo, asi je volnější předek,když pustím za jízdy řídítka, tak v 70, tož se rozkmitají řídítka. Musím na to mrknout, až bude čas, momentálně běhám kolem baráku u rodičů, maličko nestíhám nic víc... Měj se a hlavně bez bourání!!!

Sema
Sema napsal 03.03.12 v 19:56

Krasavec Ať Ti slouží k naprosté spokojenosti. Doufám, že ho brzy uvidím na vlastní oči, něco musíme domluvit.

Alan-2
Alan-2 napsal 03.03.12 v 10:44

Je to super stroj . Měl jsem podobný přechod, jen jsem si ještě mezi Alpíkem a Bavorem, na 3 roky musel vyzkoušet mou vysněnou Africu a nelituji . Na cestování je Bavor super , ať ti slouží .

pidi
pidi napsal 03.03.12 v 08:02

Šikovná strojovna u mne deset bodíků a přání mnoha spokojených kilimetru v sedle