Yuki Sport 125 (2004)

Vlastník Gecka
Vloženo 15.2.2012
Aktualizováno 15.2.2012

Moje druhá motorka yuki 125 Sport. Hezká jako nová !

Yuki 125 Sport. Tuto motorku jsem koupil za 22 000kč. Měla najeto něco kolem 5k. Což byla paráda. Vypadala jako nová. Jak jsem ji videl na inzerátu tak jsem si řekl, že ji vezmu. Myslím že dobrá cena poměr rok/najeto.
Ze začátku jsem byl hodně rád že ji mám. Pak pomalu ale jiste začali objevovat chyby.
Nejvetší zlo u této motorky byla NESNESITELNÁ vibrace. Vibrovala když se jelo nad 80km/h prostě celá a to bylo opravdu hrozné. A další věc bylo praskání žárovek (vyměnil jsem jich snad 10) Přestal fungovat ukazatel benzínu, než jsem se dal do opravování (3x jsem tlačil na benzínku) Jo a zapomněl bych na to jak jsem vyjel z dobu a asi 50m od baraku jsem začal brzdit a rozletěla se zadní brzda :D Motor si myslim, že je OK ale ostatní no prostě čína ... :D
Jasný plus ale byla spotřeba! Jezdil jsem prostě pořád =) A musím řict, že ani žádná vážná vada nebyla. Jen takova blbustka ty žárovky. Na naučení myslím, že to není špatná motorka, hlavně Ted už se bude prodávat za pakatel. Najel jsem na ní něco kolem 3k.

Měl jsem ji skoro jeden rok a prodal za 20 000kč . Na velký vzdálenosti určitě není, ale do města nebo z města na vesnici je myslim super! Určitě nelituju, že jsem ji koupil. Kamarád koupil Vistu 125 a ta takoví problém s vibrací už neměla.

Yuki - urve ti to Ruky ! :) :D

Koupena: 5.8.2009
Prodana: 12.5.2010

Gecka
Gecka napsal 15.02.12 v 20:23

Nebylo moc peněz tak výběr je velmi omezený. A na naučení dobrý To tvoje pořekadlo neznam

Beny.
Beny. napsal 15.02.12 v 20:09

Pekna snad koupis uz nakou poradnou motorku jinak to tvoje porekadlo Yuki - urve ti to Ruky ! :) :D je spatne rikase Kdo ma Yuki suka kluky