Suzuki GSX-R 1100 (1988)

Vlastník j.tommy
Vloženo 30.11.2005
Aktualizováno 14.11.2012

Pořízená celkem v originálním,ale trošku zanedbaném stavu,pár ,,českých" rukou se na ní bohužel podepsalo.Po roce ježdění odešel totálně motor,praskla ojnice takže následovala výměna za motor z B12, který zatím pracuje v pohodě)

První dojmy - Po přesednutí z Jawy 350 to byl docela skok a šok,ale zatím jsem to,až na nějaké menší problémy ustál:-))

Tím,že jsem si pořídil zrovna tuhle jsem si tak trochu splnil klukovský sen,měl jsem její plakát a nemohlo to dopadnout jinak,než že jsem ji koupil
Na svůj věk jede hodně dobře, ovladatelnost je taky v mezích, jen brzdy jsou trošku slabší.Cestování se spolujezdcem je bez problémů, sedlo je pohodlné a posaz taky, alespoň to spolujezdkyně tvrdí
Přes zimu se do ní pustím, asi projde celkovou rozborkou a zborkou,přeleštění rámu, převaření výztuhy kyvné vidlice, oprava uložení zadního centrálu, repase tlumičů, výměna vaček za GSX-R 1100,oprava karburátorů,svaření kapotáže a konečně nový lak a polepy...No,je toho na jednu zimu až až,ale snad se zadaří...

LiborGSXR
LiborGSXR napsal 27.09.15 v 18:01 10b.

Na těch fotkách z roku 2012 vypadá už konečně lépe než jste ji koupil.

Marvinn
Marvinn napsal 07.07.10 v 23:34

Krásná Hoď sem víc fotek, tyhle první jedenáctky jsou vzácnější než 750 85-87, je to sběratelskej kus=neprodávat! 10b

Heršpitz
Heršpitz napsal 18.09.09 v 10:16

10b. Čeče, ty doma schováváš takovou originál krasavici a ani sem nic nepísneš? Koukej vytlačit nějaký fotky Legenda v takovým stavu se v evropě často nepotkává. Snad jsi ji už zprovoznil. Kdybys měl problém s díly, ozvi se...

Yves
Yves napsal 20.10.08 v 17:42

Bylo na ní skvělý posezení, už jsem měla tu čest Tak ať ještě dlooouho slouží, šídlo jedno

filcafik
filcafik napsal 26.09.07 v 11:03